Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pomoć sa piaggio 50 blokom kod magneta  (Posjeta: 1291 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ghoul

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 320
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Facebook
  • Mjesto: Zagreb\Skut u Varaždinu
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP '03
  • Moja Kaciga: Nitro N-800V
  • MojSetup: Stage6 sport PRO
  • MojSpuh: Stage6 PRO
pomoć sa piaggio 50 blokom kod magneta
« : 20 Travanj, 2010, 15:09:35 »
kod prerade AC bloka u LC kad sam busio rupu za otvor vode kod vodene pumpe, uspio sam na neki nacin zajebat velicinu rupe iako šublerom ispada jednakog promjera ko i na LC bloku pa pretpostavljam valjda je konusnog oblika prema unutra...

enivej, ona lulica plasticna sad ima lufta i nikakva diht masa nije pomogla, cak ni vrtno crijevo koje sam nabio na lulicu i u blok...

kaplje mi rashladna tekucina van cim se stvori tlak...

ima ko kakvih prijedloga kak da sredim to? dal bi silikon pomogel? ili loctiteom da zalijem?


Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: pomoć sa piaggio 50 blokom kod magneta
« Odgovori #1 : 20 Travanj, 2010, 15:17:41 »
Možda veća lulica tj. lulica od sp-a  :dontknow:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: pomoć sa piaggio 50 blokom kod magneta
« Odgovori #2 : 20 Travanj, 2010, 15:19:03 »
Ima loctite vrlo jakih ljepila ali ja bi na tvom mjestu dao napravit lulicu koja na knap ide unutra. Moze bit aluminij ili bakar, to nije puno da ti tokar napravi na knap.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: pomoć sa piaggio 50 blokom kod magneta
« Odgovori #3 : 20 Travanj, 2010, 15:19:57 »
Ili deblju gumenu brtvu!

Offline Ghoul

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 320
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Facebook
  • Mjesto: Zagreb\Skut u Varaždinu
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP '03
  • Moja Kaciga: Nitro N-800V
  • MojSetup: Stage6 sport PRO
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: pomoć sa piaggio 50 blokom kod magneta
« Odgovori #4 : 20 Travanj, 2010, 15:26:16 »
da istina ovo za deblju brtvu...ovo za alu i bakar mi je malo prekomplicirano sad ic "upresavat" to unutra...

a kuis, stavil sam ono gumeno crijevo od šlaufa, onu zelenu mreznatu povrsinu sam zgulio smirgl papirom skroz do gume tak d zapravo dijeluje ko ogromni dihtung oko cijelog dijela lulice koji ide bas unutra u blok prema pumpi! moral sam nabijat to cekicem unutra i OPET CURI...i nakon odzracivanja sustava i nakon kratke voznjice curi...

mislim, najradje bi maknuo to vrtno crijevo, stavio normalnu lulicu koja je premala i zalio sve okolo loctiteom...bi to bilo ok?
jel moze to ljepilo trpit temperature oko 80 stupnjeva?

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: pomoć sa piaggio 50 blokom kod magneta
« Odgovori #5 : 20 Travanj, 2010, 15:30:22 »
Moze drzat, al probaj nabaviti deblji gumeni O-ring, diht mase bolje, ocisti sve nitrom, nabij stegni i pricekaj do sutra da stvrdne i onda antifriz.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: pomoć sa piaggio 50 blokom kod magneta
« Odgovori #6 : 20 Travanj, 2010, 16:28:59 »
Čemu sve to ako se može jednostavno staviti lulica od sp-a koja je šira od ove plastične od 50ccm? Ako treba ja ti izmjerim i poslikam