Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio NRG problem  (Posjeta: 2319 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Piaggio NRG problem
« : 28 Kolovoz, 2007, 22:24:53 »
Imam Piaggio NRG mc3 sport series i imam jedan problem... kad krečem naglo pod punim gasom nekaj mi zruži (sklopoče, skrcka..) i kad se prepelam preko neke neravnine mi isto nekaj zruži. jedan lik mi je rekel da to ruži v variomatu. neznam kaj da napravim. da promijenim variomat??

Dal je tko imal takav slučaj ili barem zna što treba popravit ili zamijenit??

i još jedno pitanje: namjeravam stavljat auspuh Leo Vince RR (dal s njim dobivam federe i rolice?), multivar (koji, kakav, cijena??), rolice (koje, kakve, cijena??), feder kumplunga (koji, kakav, cijena??), veća dizna (koja, kakva, cijena??), remen (koji, kakav, cijena??. kad bum to promjenil dal treba stavljat i sportski variomat?? mogu promijenit još kaj a da ne stavljam kit?? treba stavljat novi karbunator (koji, kakav, cijena??)???

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Piaggio NRG problem
« Odgovori #1 : 28 Kolovoz, 2007, 22:32:06 »
ako ti puno kilometara ima skut onda su ti vjerovatno osli klizaci ili rolice pa ti to ronda

dobijes sa spuhom rolice mislim 4,6 (nisam siguran) multivar (to ti je malossi variomat) 450 kn, rolice dobijes uz spuh ak kupujes novo, ak ne onda 1 gram lakse rolice posto je piaggio, 80 kn su, opruge kvacila najbolje srednje tvrdoce malossi (mislim da su to crni) - to ce ti neko drugi rec (uvijek zaboravim te boje) cijeli paket moras kupit to je 120 kn, dizna ak stavis ovo sve onda barem 6-10 brojeva veca dizna to je nekih do 20 kn, remen mos serijski ili kevlar mislim da je tak oko 220 kn.

ak stavljas kit e tu sad imas puno opcija koji stavit pa pogledaj mal po forumu pas vidit ugl. cijene od 800-1600 kn
i ak stavljas kit obavezno 19 karb (najbolja solucija - za base setup)

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Piaggio NRG problem
« Odgovori #2 : 28 Kolovoz, 2007, 22:38:50 »
koji klizači??

baš i neznam puno o mašini!

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Piaggio NRG problem
« Odgovori #3 : 28 Kolovoz, 2007, 22:56:57 »
slideri u variomatu, one 3 plastike preko kojih zadnja strana variomata klizi...
ili rolice u variomatu

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Piaggio NRG problem
« Odgovori #4 : 28 Kolovoz, 2007, 22:59:37 »
koji klizači??

baš i neznam puno o mašini!

klizaci variomata, al ako kupujes multivar onda ces dovbit nve klizace uz njega.

znaci RR - 1200kn
malossi multivar - 550kn - variomat
rolice stavi 6.1grama - 83kn
centralni feder ostavi serijski
federe kvacila bijele iz mhr pakiranja za serijsko kvaiclo (150kn set od 3 tvrdjoce: crne-najmekse, bijele-srednje i zute-najtvrdje)
dizna 64 - 13kn
novi remen ako motor ima preko 8 tkm - 120kn, ili malossi special belt - 220kn.
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Piaggio NRG problem
« Odgovori #5 : 28 Kolovoz, 2007, 23:00:30 »
kolko bi me došao popravak?? dal je bolje da kupim novi variomat?? sa novim variomatom bi problem nestao??

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Piaggio NRG problem
« Odgovori #6 : 28 Kolovoz, 2007, 23:01:52 »
pa mos jednostavno zamjenit rolice i klizace

rolice tu ti eo palac je reko 83 kn
a klizaci nekih 20 kn

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Piaggio NRG problem
« Odgovori #7 : 29 Kolovoz, 2007, 11:11:11 »
hvala... puno ste mi pomogli!