Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Jos jedna moja FIX ideja-LOL  (Posjeta: 4457 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« Odgovori #20 : 05 Kolovoz, 2007, 20:22:14 »
E sta te nije sramota uopce rec da je npr nrg pravo motor. ili runner itd. Pravi motor je honda cbr 1000,Yamaha r6 ,yamaha r1 ,suzuki gsxR, itd. I javlja mi se neko ko ima psigurno 20 god a mozda i preko a vozi skuter.Za razliku od tebe imam 15.5 god i imam svaki dan priliku provozat neku hiljadarku. Baotiana slažem iz fore. Ajmo dalje ljudi  :headbang:  :headbang:  :toothy12: . Sto vise zraka dajem to je ise svjecica crna... Znaci treba ipak vise benzina.... ili?

Offline djile

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: travnik
  • Moj Skuter: peugeot-viva city
Odg: Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« Odgovori #21 : 05 Kolovoz, 2007, 21:06:05 »
E sta te nije sramota uopce rec da je npr nrg pravo motor. ili runner itd. Pravi motor je honda cbr 1000,Yamaha r6 ,yamaha r1 ,suzuki gsxR, itd. I javlja mi se neko ko ima psigurno 20 god a mozda i preko a vozi skuter.Za razliku od tebe imam 15.5 god i imam svaki dan priliku provozat neku hiljadarku.




ovo si dobro napisao al neko je zaljubljenik samo u skutere npr. JA uopsta me neprivlace ti veliki motori dobro ne sad neprivlace nego nekako svoju buducnost vidim u skuterima ko nebi volio imati r1 r6 i te mashine ...ja kad bi birao skutera od 5-6 000 KM ili nekog sportaka od 5-6000 uzeo bi uvijek skutera neki ce misliti da sam lud ali tako je pozz :headbang: :icon_thumright:

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« Odgovori #22 : 05 Kolovoz, 2007, 21:36:19 »
E sta te nije sramota uopce rec da je npr nrg pravo motor. ili runner itd. Pravi motor je honda cbr 1000,Yamaha r6 ,yamaha r1 ,suzuki gsxR, itd. I javlja mi se neko ko ima psigurno 20 god a mozda i preko a vozi skuter.Za razliku od tebe imam 15.5 god i imam svaki dan priliku provozat neku hiljadarku. Baotiana slažem iz fore. Ajmo dalje ljudi  :headbang:  :headbang:  :toothy12: . Sto vise zraka dajem to je ise svjecica crna... Znaci treba ipak vise benzina.... ili?

Ajde ti laganini odje....
Onda su ti jadni kad ti sa 15.5 god. dalju cbrku ili tak nekaj provozati

Mozda da odes na koju utrku i vidis te motore uzivo ? :)
Trgo - Prijevoz RT

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« Odgovori #23 : 05 Kolovoz, 2007, 22:09:48 »
loooll  ;D decko ajde necu se svadat... Gle ja znam da vozim svaki dan i vozim to za sebe. Ne da mi se hvalio nekom cekiju koj je inace izvrjedo kineze za bezveze. Kao prvo ako te zanima od baotiana dobis kolko para tolko muzike. Odnosno ulozeno -dobivrno je u potpunoj jednakosti. Dok npr za jednog runnera od 17000kn nije tako... Gle vozio sam jako jako puno talijana i imam jednog doma. Aprilia leonardo 150. Motor je stvarno odlican ide malo trosi.  Ima opasan zvuk imam sportski auspuh na njemu. I tako... Ali taj motor ne vrjedi 30000 kn .... Nema ništa u njegovim osobinama sta vrjedi tolko. Npr aprilia rs 125 isto. Ja bi joj dao vrjednost najvise 30000kn.  A ona kosta 40000. Al jbg ja sam jako jako jako zaljubljen u taj motor pa ako ga ocu imat moram prihvatit tu cjenu... Tako je isto za skutere dok neko kupuje.... Nabe cjenu pa sad ljudi se moraju dvojit oces kineza ili talijana. A ako si jako zaljubljen u talijana moras ga uzet... Toliko o tome.  :icon_biggrin:  :toothy12:  :toothy9: . Ocu da se vratimo na temu...

Offline djile

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: travnik
  • Moj Skuter: peugeot-viva city
Odg: Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« Odgovori #24 : 05 Kolovoz, 2007, 22:50:19 »
ljudi aaaaallllloooooooooo dosta svadje :jerk: dajte boni dobro cojek rekao vratite se na temu nemojte da ja rijesavam situaciu  :icon_tongue:  :nono: samo laganini bez svadja  :notworthy:

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« Odgovori #25 : 05 Kolovoz, 2007, 23:30:45 »
tema je raspravljena i jos jedna tvoja fix ideja je propala, i da ne bude daljnih svadja moze lock...  :headbang:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake: