Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Stage6 Racing & TP Due+  (Posjeta: 2105 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ghoul

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 320
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Facebook
  • Mjesto: Zagreb\Skut u Varaždinu
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP '03
  • Moja Kaciga: Nitro N-800V
  • MojSetup: Stage6 sport PRO
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: Stage6 Racing & TP Due+
« Odgovori #20 : 23 Ožujak, 2010, 12:17:43 »
pa al orginal due+ za pia je 47,0 kaj ne...

e jbg sad sam i ja nesiguran...kad ovi majmuni iz TP-a ne znaju za odrzavanje internet stranica!

ja mislim da ti due+ dodje za pia serijski sa 47,6 i ima 1 specijalu na 48...mislim, moze i vise, ali treba nac klip sa jednom karikom za gus sa 48,4 i da pin od karika ne nasjeda na kanale...

nisam 100% zicer, al kad je frend radio specijalu, stavio je 48...

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Stage6 Racing & TP Due+
« Odgovori #21 : 23 Ožujak, 2010, 12:42:22 »
due+ za pia je serijski klip 47,6

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Stage6 Racing & TP Due+
« Odgovori #22 : 23 Ožujak, 2010, 17:32:14 »
stage 6 ima jako dobar nikasil.barem koliko smo pobrali informacije od stage 6 teama na marofu!

sto se tice klipova oni su im nesto losiji! ali mislim da su to vec sad s novim serijama poboljsali!

ja bi isao alu cilindar jer se bolje hladi ali preduvjet za to je da imas osnove stelanja u rukama i da ne shebes najbitniju.fergazer.

dobro podmazivanje i dovoljno velika(ali ne prevelika dizna) i osiguraj hladenje i nemas brige sto se tice cvikanja.

ako nemas samopouzdanja uzmi duo plus pa imas opciju busenja ako cvikne. izbor je na tebi!

Slažem se s ovim. Meni je cviknuo igličasti, nikasil ni vrtice nije dobio dok klip ima risove. I ja ostao začuđen.... :)
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"