Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Alu podnice  (Posjeta: 4269 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline yakov

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb,sesvete
  • Moj Skuter: Baotian
Odg: Alu podnice
« Odgovori #20 : 14 Rujan, 2008, 08:33:27 »
koliko si ih platio???
VLAST I POLICIJA- MITO I KORUPCIJA

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: Alu podnice
« Odgovori #21 : 14 Rujan, 2008, 11:43:45 »
Da li je iko stavljao ili vidio podnice na Yamaha Spy il MBK ?

Ako je da i ja vidim i da pravim sebi..nešto mi nikako nije za podnica... :angry9:

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Alu podnice
« Odgovori #22 : 14 Rujan, 2008, 13:27:35 »
evo moje podnice, nisam se htio zajebavat oko njih, pa sam narucio sa scooter attacka
tanke su, izrezane savrseno ravan rub ima, ide tocno po podnici kako treba ici, i ima vec izbusene rupe, ja sam samo vide kupio s ravnom glavom koje idu unutra, tako da se ni ne skuze, evo kako izgledaju i koliko su debele na skuteru...


         

Da, super izgledaju i tvoje, al ja sam si sam htel napraviti po svome, a i moje su na milimetar izrezane i rubovi su dodatno obrađeni tak da me to ne brine , samo sam zajebal ovo sa šarafima kaj sam stavil sa velikom glavom :toothy12: ! Al velim stavil bum ravne da ne bodu tolko u oći  :toothy9: !
Jer ja nisam htel da mi podnice pokriju cijeli pod pa sam si zato radil po svome...


2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline DaBo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 528
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Donji Miholjac- Velika Gorica
  • Moj Skuter: Kymco S9RR 70
  • MojSetup: Airsal T6 70
Odg: Alu podnice
« Odgovori #23 : 14 Rujan, 2008, 14:44:52 »
evo moje podnice, nisam se htio zajebavat oko njih, pa sam narucio sa scooter attacka
tanke su, izrezane savrseno ravan rub ima, ide tocno po podnici kako treba ici, i ima vec izbusene rupe, ja sam samo vide kupio s ravnom glavom koje idu unutra, tako da se ni ne skuze, evo kako izgledaju i koliko su debele na skuteru...


         


Sve je to super...al je veći gušt kad ih sam napraviš. Inače ljepo izgleda. :icon_thumright:
.....:::::2fast4you:::::.....

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: Alu podnice
« Odgovori #24 : 14 Rujan, 2008, 15:30:11 »
frend je sam sebi radio ubodnom pilom, ja cu ti slikat full izbliza, pa ces vidjeti kakvi su moji rubovi, kako je obrađeno i sve ostalo, nije mi se oko toga dalo fusariti pa sam kupio...neznam sad koliko tocno sam platio, ima na scooter attacku za skoro svaki scooter pa pogledajte koliko kosta i dali vam se isplati...

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Alu podnice
« Odgovori #25 : 14 Rujan, 2008, 18:25:01 »
ja sam gledao za runnera na scooter-attacku i cijena je 36E... pretopostavljam da je onda tu negdje i za NRG

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: Alu podnice
« Odgovori #26 : 14 Rujan, 2008, 21:40:23 »
ja sam gledao za runnera na scooter-attacku i cijena je 36E... pretopostavljam da je onda tu negdje i za NRG
tako nesto....

Offline jetforce 24

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Jet Force C-tech
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSpuh: ZX leovice
Odg: Alu podnice
« Odgovori #27 : 12 Veljača, 2010, 16:02:34 »
imam sveocrtano na papir i pripremljenjo za ocrtavanje na aluminij ali nemam najbitnijeg a to ej aluminij nigdje ga nać u trgovinama jel možete reć di stevi ga nabavili
. . . . . . . . /¯/)
. . . . . . . ./¯ ./
. . . . . . . /. . / Ljubomorne Duse
. . . . /¯`/'. .'/¯¯/Mogu da Mi . . . /'/. /. . /. . /. /¯\ Pušee . . .('(. . . . . .¯/'. .')  . . . \. . . . . . . . .'. . be smart be fast be strong be my

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: Alu podnice
« Odgovori #28 : 14 Veljača, 2010, 21:42:21 »
imam sveocrtano na papir i pripremljenjo za ocrtavanje na aluminij ali nemam najbitnijeg a to ej aluminij nigdje ga nać u trgovinama jel možete reć di stevi ga nabavili
odi u bauhaus ili slicne trgovine...

i evo rubovi tocno se tu vidi na mom nrgu...jer nisam htio sam rezat pa da to slucajno ne ispadne super ili sta ja znam,