Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: piaggio- karb problem  (Posjeta: 665 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline grbi128

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: dt125
  • Moja Kaciga: Airoh dome
  • MojSetup: Mhr replica,m2000,kevlar,delta,top plava,dell19,
  • MojSpuh: Yasuni R
piaggio- karb problem
« : 16 Siječanj, 2010, 21:55:02 »
znaci,zamijenio sam moj phbg19DS za phbg 19BD(malossi pakovanje-igla w16) i stavio ga na skut, u njega diznu 80,igla prvo bila na trecem zubu,pa sam je stavio na prvi..sto god napravio uvijek isti problem,a to je:

skut ide 25 do 50...ugrijan...trokira kao lud..

e sad,kad sam digao filter skroz-napravio sam mali dir(oko 500m) i skut nije nikad bolje isao...ta dionica ceste-prije bi na njoj cijeloj uhvatio nede oko 110-115 po satu...a bez filtera sam na pola te dionice uhvatio ni manje ni vise nego 116kmh (po satu)-skut je cupao nenormalno...jos nemogu vjerovat kako je letio..vratim filter natrag,okrecem zrak po pola kruga uvijek isto..

kad je skut na leru,i dodam gas prvo se cuje ono ''booo'' i onda kad ga zapumpam 'uhvati' normalan gas...

jeli moze bit da vuce negdje zrak? -to bi me cudilo jer zasto je onda bez filtera skroz najbolje isao i cak je boja svjecice bila ok..  :dontknow:

..unaprijed hvala na odgovorima..poz

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: piaggio- karb problem
« Odgovori #1 : 16 Siječanj, 2010, 21:58:11 »
Ako si ga vozio sa tom iglom i diznom 80 na ser. airboxu je problem i velika dizna i sama igla...falilo mu vazduha...

Offline grbi128

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: dt125
  • Moja Kaciga: Airoh dome
  • MojSetup: Mhr replica,m2000,kevlar,delta,top plava,dell19,
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: piaggio- karb problem
« Odgovori #2 : 16 Siječanj, 2010, 23:18:13 »
Ako si ga vozio sa tom iglom i diznom 80 na ser. airboxu je problem i velika dizna i sama igla...falilo mu vazduha...

ser. airbox ali preraden po malossi uputama + sto sam digo lulicu..ali probavo sam i sa lulicom-svejedno trokira

i btw,maloprije poso do trgovine i jedva doso do nje..kad sam izlazio skino sam filter i poso doma..cak sam se i slomio(okreco se iz jedne u drugu traku,nabio gasa i okrenulo me za 180° xd...)

jeli mogu ikako nastelovat karb da mi skut ide ovako kao bez filtera(gljiva?)?

koju diznu da otprilike stavim dok ne kupim w7 iglu?

tnx


edit: ili da vratim moj phbg 19DS dok jos mogu?
« Zadnja izmjena: 17 Siječanj, 2010, 00:48:24 grbi128 »

Offline grbi128

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: dt125
  • Moja Kaciga: Airoh dome
  • MojSetup: Mhr replica,m2000,kevlar,delta,top plava,dell19,
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: piaggio- karb problem
« Odgovori #3 : 17 Siječanj, 2010, 16:02:53 »
rijeseno,vratio sam moj karb,igla na prvom zubu,dizna 80,otvorio zrak pola kruga...svjecica perfektna...nrg leti,ja prezadovoljan  :binkybaby: