Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Derbi gp1 open - tuning  (Posjeta: 1678 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DerbY

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 10
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Derbi gp1 open - tuning
« : 27 Ožujak, 2010, 13:17:06 »
Zanima me koji kit bi iso na opena, ali pod uvjetom da ostavim giannellia reversea, jer mi je sada gore i neda mi se skupljat lovu jos za auspuh kad ga vec imam.. al ako je bas bas potrebno, aj mogu zamijenit
ok, da nastavim.. sve je serijala na njemu, jedino sam taj spuh stavil (86,1 po gps-u! na ravnici) i stvarno sam zadovoljan, ali ono sta je problem, to je brijeg.. na ravnici je skut super, ali u brijegu se jako gubi.
e sad, htio bi stavit neki kit i jos par tih stvarcica, tj ulozit u njega max. 3000 kn. e sad, kako sam bio dugo neaktivan u tom podrucju, neznam vise jel to dosta love i kaj se uopce da nabavit za to..    :laughing7:
« Zadnja izmjena: 27 Ožujak, 2010, 15:56:06 DerbY »

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Derbi gp1 open - tuning
« Odgovori #1 : 27 Ožujak, 2010, 13:29:47 »
imas dosta tema, malo potraziti i to je to...

stavis polini, malossi sport-oboje se zovu sport70cc ili top trophy 70cc

spuh vec imas dobar

frgu vec ima 17.5dellorto, to ti je taman...

mozda neki sportski filter ubaciti u airbox i to je to ...

ustelat to sve , tipa dizna u frgu, kuplung malo i to...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Derbi gp1 open - tuning
« Odgovori #2 : 27 Ožujak, 2010, 13:33:32 »
stavis neki kit iz klase sport, eventualno mhr replicu, frga je pozeljna, barem 17.5 (bitno da nije dellorto 17.5 koji serijski dolazi uz piaggio masine), variomat malossi multivar da popravi situaciju uz brijeg...

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Derbi gp1 open - tuning
« Odgovori #3 : 27 Ožujak, 2010, 13:35:40 »
za pocetnika nebih bas predlozio replicu posto je alu kit da nebu zgorilo brzo sve ako je pocentik i ne kuzi bas svega...

malossi sport---polini sport---top performance, svi su gusnati termogrupe 70cc

Offline DerbY

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 10
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Derbi gp1 open - tuning
« Odgovori #4 : 27 Ožujak, 2010, 16:47:42 »
hmm.. mhr replica mi se dopada, a sta kazete na STAGE6 - Racing 70cc? kolka mu je izdrzljivost, jer nemam u planu svakih godinu dana lupat lovu na kit, i jel ide na mog reversea ???
a i sta se tice ugradnje, nisam bas previse diro oko masine, a nikad ugradivo nesto takvo, pa bi ga radje turnul u neki servis da mi to sloze.. il mi se vise isplati zamazat ruke i naucit?  :glasses9:

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Derbi gp1 open - tuning
« Odgovori #5 : 27 Ožujak, 2010, 16:53:11 »
STAGE 6 racing, zaboravi, to je trkaci kit :icon_biggrin: skoro trkaci...

treba stalno sarafati po tome, mjenjat klip i kariku nakon 3-5t km, zavisi kakvo bude stanje nakon nekog vremena....tako da si to odma izbij iz glave ako neznas i nezelis svakih 2 sata sarafiti....

reko sam ti vec iznad gore, gledas base kit , gusani, traje i ide jako dobro kad se sve slozi i nemas kaj vise sarafiti...

sve smo ti napisali gore...

mhr replica je dobar kit al treba to biti dosta dobro ustelano da ide i traje, jer u protivnom--klip ti se moze istopiti i cijeli cilindar odjebati pošto je od aluminija...

imas reverse
 
kupi multivar, base kit tipa sport ili top trophy

i jos neke sitnice i gasss...nemas beda, ustelat i bok...a sad ti kako oces i kemijaj kako oces, tvoja lova tvoj skut  :icon_thumright::icon_thumright:

ovo su ti kak se spada savjeti...

Offline DerbY

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 10
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Derbi gp1 open - tuning
« Odgovori #6 : 27 Ožujak, 2010, 18:08:08 »
izgleda da cu onda uzet malossijevog base-a, odvest ga u servis, i to je to.. i btw, jel bi mogo hvatat 100-tku sa time? i kaj jos sve bi trebal stavit.. mislim daj mi bas ono napisi da ne puknem 200-300 kn za nes bezveze :D

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Derbi gp1 open - tuning
« Odgovori #7 : 27 Ožujak, 2010, 18:19:52 »
multivar, kavlar remen, poštelati prijenos i karb..
bolju svječicu..