Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Čišćenje auspuha  (Posjeta: 6138 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BunnyRabbit

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
  • Moj Skuter: Kymco Vitality 50 2T
Čišćenje auspuha
« : 04 Srpanj, 2007, 13:29:19 »
Kako najbolje očistiti auspuh? Onako, serijski sa pregradama, katalizatorom i svime šta ide? Već mi neko vrijeme izlijeću iskre iz auspuha kad se zagrije pa pretpostavljam da ima nešto otpadnog materijala u njemu.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Čišćenje auspuha
« Odgovori #1 : 04 Srpanj, 2007, 13:33:48 »
to ti se zapale komadici vune u prigusivacu pa lete van iskre,a ako ga bas hoces ocistiti unutra,moras ga prerezat po pola

Offline BunnyRabbit

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
  • Moj Skuter: Kymco Vitality 50 2T
Odg: Čišćenje auspuha
« Odgovori #2 : 04 Srpanj, 2007, 13:37:30 »
I onda jednog dana skroz izgori ta vuna i počne glasnije radit?! Pa jel to normalno ili to znači da se pretjerano grije?

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Čišćenje auspuha
« Odgovori #3 : 04 Srpanj, 2007, 13:43:23 »
to je sasvim normalno :icon_thumright:,a kad izgori samo stavis novu

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Čišćenje auspuha
« Odgovori #4 : 04 Srpanj, 2007, 13:47:01 »
staviš novu vunu ako je auspuh sportski i ako se da rastavit top, ako je serijski, kupiš novi, ili staviš rezonantni..

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Čišćenje auspuha
« Odgovori #5 : 04 Srpanj, 2007, 16:35:30 »
Serijski je jako tesko rastaviti, barem sam se ja posteno namucio i na kraju se ne isplati ulozenog truda.

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Čišćenje auspuha
« Odgovori #6 : 04 Srpanj, 2007, 23:19:56 »
ja sam za čiščenje imo bjesne ideje  :icon_biggrin: . NEznam dal ti ej pametno to ali ja sam svoje auspuhe uvjek čistio sa benzinom. Skinem auspuh i nalijem unutra benzin i izlijem. Pa oped nalijem i mučkam to unutra i tako to. Poslje ga stavim na sunce da se suši i ispari benzin.... I to je to....  :laughing11:

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Čišćenje auspuha
« Odgovori #7 : 05 Srpanj, 2007, 19:16:18 »
ja sam za čiščenje imo bjesne ideje  :icon_biggrin: . NEznam dal ti ej pametno to ali ja sam svoje auspuhe uvjek čistio sa benzinom. Skinem auspuh i nalijem unutra benzin i izlijem. Pa oped nalijem i mučkam to unutra i tako to. Poslje ga stavim na sunce da se suši i ispari benzin.... I to je to....  :laughing11:
trebao si ostavit benzin i zapalit ga da sve izgori

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Čišćenje auspuha
« Odgovori #8 : 05 Srpanj, 2007, 19:57:02 »
DA to mi je reko jedan čovjek još prije da napravim probo sam ali mi je explodiralo  :toothy3:  :toothy3:  :toothy9: pa nemam više muda palit  :toothy3: