Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SKF C3?  (Posjeta: 1578 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
SKF C3?
« : 26 Prosinac, 2009, 08:06:35 »
našao sam dvije vrste istovjetnih ležaja, prvi ima oznaku BB1 -3055 C  ***C i slovi za kao bolji..

Bearing & oil seal set for crankshaft -BGM PRO- Piaggio 50cc 2-stroke
item number BGM1000
Bearing & oil seal set for crankshaft -BGM PRO- Piaggio 50cc 2-stroke
Especially on tuned engines the bearings and their quality are vital for the reliability of the engine. You should only use the best! Therefore we have prepackaged very high quality bearings and oil seal. All bearings are C4 ones with added bearing play for the highest stress and revs.



drugi ima oznaku BB1 -3055 B  ***A

Bearing & oil seal set for crankshaft -SCEED 42 Racing- Piaggio 50cc 2-stroke
Set of high quality bearings from SKF or NTN for the crankshaft. Despite the quality bearings the kit contains all the oil seals -in original equipment manufacturer quality- to recondition the bearing of your crankshaft.




u čem je fora? mislim da su ovi C sa većom zračnošću, dakle C4.. moram do garaže da vidim kakve ja imam al brijem da imam ***A..

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: SKF C3?
« Odgovori #1 : 26 Prosinac, 2009, 08:17:43 »
ja sam A imao na setupu koji se vrtio preko 13 i to vecinom vremena..lezajevi su pretrpili 2 zaribavanja i dalje su bili ko novi..i sad sam nedavno isto u piaggio masinu ugradio A (u lagerosu 60kn komad)

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SKF C3?
« Odgovori #2 : 26 Prosinac, 2009, 08:24:02 »
da, to su ovi koji se kod nas prodaju, a kakvi su onda ***C? to su valjda C4 sa čeličnim kavezom..

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SKF C3?
« Odgovori #3 : 26 Prosinac, 2009, 11:02:22 »
ulozi u lagere sa poliamidnim i gotovo
kolko uopce imas km na nrgu i zasto ih mijenjas ?
Trgo - Prijevoz RT

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: SKF C3?
« Odgovori #4 : 26 Prosinac, 2009, 11:11:34 »
kolko god imao mislim da je pametno promjenit ih jer sam siguran da neki srot stavljaju u tvornici

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: SKF C3?
« Odgovori #5 : 26 Prosinac, 2009, 13:45:04 »
evo neki dan runner 2004 godište, 21000 km, radilica bez trunke lufta, sve odlično, sve zavisi kakve sreće imaš
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SKF C3?
« Odgovori #6 : 26 Prosinac, 2009, 22:03:08 »
već sam bio kupio ove čelični kavez pa ću ih i staviti.. mijenjam ih zato što su na njemu original ntn taiwanski a i ima lufta u ležajima i radijalnog i aksijalnog kada cimam rukom radilicu i to poprilično (obično ležajevi nemaju lufta na 11000 km) puštaju neki šum ja okretajima a i ponukan iskustvom mijenjam jer su se dotičnim osobama raspali nakon neke male kilometraže na base setupima.. da su normalni ležaji gore, ntn japan ili skf, nebi dirao ništa, ali ovi ntn taiwan novi u lagerosu koštaju po 30kn a skf 70kn što je ipak dupla razlika u cijeni i pokazatelj nekakve kvalitete robe..
evo ovo su moji novi, imaju neku D oznaku hehe..