Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: sat srka  (Posjeta: 1329 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Daci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 720
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: ludi DiTech
  • Moja Kaciga: eto vidiš
  • MojSetup: malossi sranje
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: sat srka
« Odgovori #20 : 14 Prosinac, 2009, 23:49:02 »
de nemate blage veze obojica kad vam kazem da neradi, ja sam imao na minarelki sat od sr-ke piagio do 80 i jel radila temp a sve ispravno ? NIJE,
zasto nije ? zato jer je senzor minareli...............


htio sam ugradit onda piagio senzor i nije islo......

a ko kaže da mora od piaggio ditecha stavit sat .. niko mu to nije ni reko ...gore kažeš da je od ditecha piaggio sat..lol od kud ti to ..dith je morini ..zadnja godina kad su se prodavali kod nas (2004) su bili piaggio tj pure jet a njih je tolko malo da sam ja 2 u svom životu vidio  :toothy12:   morini ima drugačiji senzor (karb verzija ima drugačiji od ditecha) a općenito dosta stvar paše s mina na morini i obratno tak da treba probat s tim satom ;)

Igore hvala ;) ..monogi me neznaju još pogotovo pod ovim nickom pa misle da sam neki klinac koji se kurči prem da nisam daleko heheh  :toothy12: imaš pivu za ovo..ma kakvu pivu ..budemo riješili bar bocu Jacky-a kad dođem u Brod  :toothy10:

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: sat srka
« Odgovori #21 : 15 Prosinac, 2009, 00:09:41 »
ja sam i mislio na tu ditech verziju piagio jer ima ju frend..
on hoće ovaj noviji sat znaci morini ili piagio... ja sam imao piago sat do 80 je mjerio i bio je od sr-ke s karb verzije i nije radilo......
ta sr-ka je imala ramu 1995, masina 1998 god, plastike reko sam novije tako da je gotovo sve prebaceno s novijeg modela i zato je radilo ali pošto je u bloku bio senor minareli nije htio očitavat a sat je ispravan bio....

moze on probat ali neide,,, uostalom flomina je minarelka ako se ne varam..........



uostalom samo zamjeni ploče...