Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: silent blok mjenjanje?  (Posjeta: 2582 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
silent blok mjenjanje?
« : 09 Prosinac, 2009, 14:09:19 »
danas kupih te gumice za nosac motora i nosac amotizera na bloku, jel itko mjenjo to sam doma? koji alat je koristio, cini mi se da nie bas lako izbit i nabit (nije valjda presa u igri?)

il se vise isplati odnjet nekom mestru da to slozi? nemoze valjda puno para za to uzet?
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: silent blok mjenjanje?
« Odgovori #1 : 09 Prosinac, 2009, 15:01:18 »
mozes presom a mozes i na drugciji nacin kao sto sam to ja uradio :D uzeo sam jedan saraf koji je malo duzi i 2 podloske one ..i 2 matice za taj saraf..zavrnes na saraf jednu maticu i onda podlosku stavis i kroz nosac bloka i selen gurnes saraf,podloska nek bude velicine selena ....eh onda sa druga strane uzmes isto stavis podlosku iste velicine kao selene i maticu ...i jednu stranu drzis kljucem a drugu zavrces i selen sam udje unutra tj nagura ga ona podloska kako zavrces maticu i to je to...tako sam aj skonto kad sam radio ...jer nosio sam na presu i nesto kao nije mogo stat blok jer nema mjesta ondje gdje nosac tam vam ..i ja skontam tako...usput malo namazi selen nekom masti da lakse ide .....sto se tice izbijanja ...to sam uradio cekicem i sarafcigerom tanjim polako  i pazio da ne ostetim onaj dio gdje nasjeda selen...
« Zadnja izmjena: 09 Prosinac, 2009, 15:03:52 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: silent blok mjenjanje?
« Odgovori #2 : 09 Prosinac, 2009, 15:15:08 »
svaka cast, budem to odmah sutra napravio.

jesi tako i mjenjao taj selen od amotizera? cini mi se da on teze izlazi i ulazi jer vecom povrsinom hvata za blok. al budem probao.

hvala na odgovoru.  :icon_thumright:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: silent blok mjenjanje?
« Odgovori #3 : 09 Prosinac, 2009, 15:17:20 »
svaka cast, budem to odmah sutra napravio.

jesi tako i mjenjao taj selen od amotizera? cini mi se da on teze izlazi i ulazi jer vecom povrsinom hvata za blok. al budem probao.

hvala na odgovoru.  :icon_thumright:
nisam njega mjenjo..mjenjo sam 2 puta na bloku one selene ..ali moze ja mislim isto taj i za amortizer ...samo dobro namazi kakvom masti i selen i unutra onaj dosjed i to je to ....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: silent blok mjenjanje?
« Odgovori #4 : 09 Prosinac, 2009, 16:35:51 »
onaj probaj sa sjekacom izbit..i ovaj dole..neki sjekac i cekic i udaraj..tak na autima se skida..trebalo bi i tu ic...