Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: runner problemi  (Posjeta: 594 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
runner problemi
« : 05 Prosinac, 2009, 06:37:47 »
1. puknula mi je sajla gasa na ručki...kupio sam novu sajlu u piaggio centru original za stariji model gilere...namontirao sam ju u djelitelj....djelitelj stavio na svoje mjesto...i sad mi je sajla prekratka... je li moguće da ju nisam dobro proveo do ručke ili je jednostavno prekratka ??!

2. vratio sam maske i ostale gluposti na svoje mjesto....i kad sam htio podignuti sic, nisam mogao...vjerovatno bočna maska nije dobro sjela...e sad, kako da otvorim sic, a da se nista ne pokida ??!
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: runner problemi
« Odgovori #1 : 05 Prosinac, 2009, 07:24:53 »
1. puknula mi je sajla gasa na ručki...kupio sam novu sajlu u piaggio centru original za stariji model gilere...namontirao sam ju u djelitelj....djelitelj stavio na svoje mjesto...i sad mi je sajla prekratka... je li moguće da ju nisam dobro proveo do ručke ili je jednostavno prekratka ??!

2. vratio sam maske i ostale gluposti na svoje mjesto....i kad sam htio podignuti sic, nisam mogao...vjerovatno bočna maska nije dobro sjela...e sad, kako da otvorim sic, a da se nista ne pokida ??!

da moguce da je kratka,posto u piaggio neznaju sta prodaju,pa je bolje uzet od nekog novijeg modela,ili ponesi staru sajlu pa izmjeri.. a ovo drugo,zavuci ruku ispod maske di je bravica,povuci gore i mora se otvorit
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9