Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: štelanje dellorto 21" black edition  (Posjeta: 711 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ghoul

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 320
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Facebook
  • Mjesto: Zagreb\Skut u Varaždinu
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP '03
  • Moja Kaciga: Nitro N-800V
  • MojSetup: Stage6 sport PRO
  • MojSpuh: Stage6 PRO
štelanje dellorto 21" black edition
« : 24 Studeni, 2009, 00:40:06 »
imam doticni karb i jos ga nisam instaliral na skut, ali sam ga cijelog rastavil i sastavil i imam par pitanja...

na karbu su dizna 92 i igla W7...je to normalno da je tak velka dizna gore? il je to vec s pretpostavkom da bum gljivu del?

jel dovoljno samo na airboxu napravit 2 rupe od 14mm za taj karb? onak kak kazu u malossi uputama za preradu airboxa...
i dal onda treba manju diznu stavit?

mislim, znam da je stelanje karba na svakom skutu drukcije, ali opcenito neki hard guideline bi bil dobar jer mi se ova dizna 92 cini waaaaay prevelika!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: štelanje dellorto 21" black edition
« Odgovori #1 : 24 Studeni, 2009, 11:42:05 »
Sumnjam da ta dizna moze biti jako velika, imas tupu iglu za koju je potrebna veca dizna nego kod siljatih igli

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: štelanje dellorto 21" black edition
« Odgovori #2 : 24 Studeni, 2009, 11:50:50 »
to je dobar karb.. smontiraj ga kako je i proširi airbox, nebudeš se sad po hladnijem vremenu vozio sa gljivom (ne preporučljivo)
ja imam na airboxu+redsponge i 20.5 frgi uz 16mm standard lulicu još 3 rupe po 10mm i dosta je.

Offline Ghoul

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 320
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Facebook
  • Mjesto: Zagreb\Skut u Varaždinu
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP '03
  • Moja Kaciga: Nitro N-800V
  • MojSetup: Stage6 sport PRO
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: štelanje dellorto 21" black edition
« Odgovori #3 : 24 Studeni, 2009, 12:53:31 »
to je dobar karb.. smontiraj ga kako je i proširi airbox, nebudeš se sad po hladnijem vremenu vozio sa gljivom (ne preporučljivo)
ja imam na airboxu+redsponge i 20.5 frgi uz 16mm standard lulicu još 3 rupe po 10mm i dosta je.

 a ok onda, nisam ni mislio stavljat gljivu...imal sam samo neugodna iskustva s tom pi*darijom...ugl, ok onda je znaci plug&play i samo povecat dovod zraka s rupama u airboxu...kul!