Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia sr 50 - problem v-max  (Posjeta: 509 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline acmen

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 Replica DiTech
  • Moja Kaciga: Airoh
Aprilia sr 50 - problem v-max
« : 22 Studeni, 2009, 18:12:59 »
to me jos negdje sredinom ljeta mucilo pa da svejedno pitam; stuter mi je prije isao komotno do 90kmh (katkad i nešto sitno više) naravno sve to po ravnici i po njegovom cajgeru.

No pojavio se problem da unazad par mjeseci uopce po ravnom ne želi preći 80kmh, tj jako rijetko jedva navuce 80 i nesto sitno. Svjecica nova pred majne od 400km stavljena, remen i rolice također ovo ljeto mjenjano a inace gotovo uvijek točim na OMV-u (prije 100ku a sad onu novu carrera 100ku).

E sad, pošto ja i nisam neki majstor, mene zanima dal' se tu čiste kakvi injektori (ili se mjenjaju ili šta vec) pošto je ditech u pitanju?? Jel' bi moglo možda do auspuha biti (original iz 02', nikad mjenjan ali isto tako neoštecen)?? Da li se auspuh uopce čisti (čuo neke priče da se nafta uljeva par puta pa otopi to neko smeće iznutra - istina ili??)?

Što onda na kraju učiniti??

e da, jel' postoje možda kakve tabletice/supstance da se ubace u rezervoar pa da se injektori malo pročiste (ona ista fora sa autima)?? Znam da ce ovo možda glupo zvučati no eto svejedno pitam  :icon_biggrin:


I samo da potvrdim jesam li dobro skut pripremio za zimu; oprao ga, stavio na srednju nogaru, gume su propisno napumpane, pun takn benge, otpojene žice akumulatora, skut pokriven ceradom te skladišten u haustoru stambene zgrade. Jel to sve ok ili mi je nešto promaklo? I planiram ga zapaliti svakih mjesec dana i pustiti da u leru odradi kojih 20ak min.