Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: sp 180 klip  (Posjeta: 3067 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
sp 180 klip
« : 23 Studeni, 2009, 17:22:36 »
znaci ovako..frend uzeo nekog sp-a u italiji za male pare..danas ga rastavio i maloprije mi donesao klip..e sad nisam se do sad nikad susreo s tim a jos manje imao nesto takvo tako da nisam upucen pa bi molio da mi neko malo pojani to na klipu..na masini je dell 25 sa nekim sa malossi usisom, multivar, cilindar je serijski i nije nista dirano po njemu..a klip..

« Zadnja izmjena: 23 Studeni, 2009, 17:28:50 gokiSP »

Offline Ghoul

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 320
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Facebook
  • Mjesto: Zagreb\Skut u Varaždinu
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP '03
  • Moja Kaciga: Nitro N-800V
  • MojSetup: Stage6 sport PRO
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: sp 180 klip
« Odgovori #1 : 23 Studeni, 2009, 17:28:08 »
osim kaj je malo oderan...celo klipa je spusteno na ispusnom kanalu da se dobije duzi timing ispuha...to ja radim sad na svom skutu...imas u knjizi od Bella..

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: sp 180 klip
« Odgovori #2 : 23 Studeni, 2009, 17:30:10 »
kuzim ja cemu to sluzi ali nisam nikad to po klipu radio..dignem ispuh ali ovo  :dontknow:

Offline Ghoul

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 320
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Facebook
  • Mjesto: Zagreb\Skut u Varaždinu
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP '03
  • Moja Kaciga: Nitro N-800V
  • MojSetup: Stage6 sport PRO
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: sp 180 klip
« Odgovori #3 : 23 Studeni, 2009, 17:35:57 »
kuzim ja cemu to sluzi ali nisam nikad to po klipu radio..dignem ispuh ali ovo  :dontknow:

pa dunno, meni se cini kao jako dobar izbor za tuning! lakse mi ej to na klipu napravit nego ic dizat kanale...nespretno je na 70cc cilindru s onom zubarskom ic to busit i da bude savrseno...lakse je stavit distancer ili neki debeli dihtung cilindra, skinut gornji sloj cilindra za debjinu dihtunga i onda pobrusit klip i po potrebi spustit kanalena visinu cela klipa u DMT...

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: sp 180 klip
« Odgovori #4 : 23 Studeni, 2009, 17:43:31 »
ma kuzim ja to samo me zanimalo jel ovo ok..mislim tocno tu na ispuhu je klip zaderan pa ono pomislih da je mozda ovo uzrok  :icon_biggrin:

Offline Ghoul

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 320
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Facebook
  • Mjesto: Zagreb\Skut u Varaždinu
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP '03
  • Moja Kaciga: Nitro N-800V
  • MojSetup: Stage6 sport PRO
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: sp 180 klip
« Odgovori #5 : 23 Studeni, 2009, 17:51:43 »
ma kuzim ja to samo me zanimalo jel ovo ok..mislim tocno tu na ispuhu je klip zaderan pa ono pomislih da je mozda ovo uzrok  :icon_biggrin:

lol, e to tesko da je zbog toga! odero valjda zbog loshe smjese il loseg ulja...a jesi ga probo vozit s tim klipom? jel ide ok il zajebavaju ti risevi? zanima me jer imam jedan klip doma s par riseva, ali nisu blizu karika...slicno ko ovaj tvoj na slici...

Offline Laki

  • Tržnica : (+25)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SR186 Lc ....
  • Moja Kaciga: Arai Chaser
Odg: sp 180 klip
« Odgovori #6 : 23 Studeni, 2009, 17:55:13 »
taj klip vozi bez problema, eventualno malo poravnaj te riseve sa smirglom  i gas ( pod uvjetom da su karike dobre)

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: sp 180 klip
« Odgovori #7 : 23 Studeni, 2009, 17:56:49 »
lol, e to tesko da je zbog toga! odero valjda zbog loshe smjese il loseg ulja...a jesi ga probo vozit s tim klipom? jel ide ok il zajebavaju ti risevi? zanima me jer imam jedan klip doma s par riseva, ali nisu blizu karika...slicno ko ovaj tvoj na slici...

nisam probao vozit..fend je uzeo novi klip a ovaj dao meni pa cu probat makar je meni cilindar preraden al probat cemo  :)  a sto se tice riseva..vozi to..na sp-u se s vremenom i kilometrima jednostavno naprave risevi..imam doma par klipova od sp-a i svaki ima riseve  :)

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: sp 180 klip
« Odgovori #8 : 23 Studeni, 2009, 18:32:26 »
Iz sirije klipovi od 10 dolara su imali spušteno to prem ispuhu... što se tiče riseva to bez problema vozi i ne utječe na mašinu jer je dobar tam gdje su karike  :icon_biggrin:
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: sp 180 klip
« Odgovori #9 : 23 Studeni, 2009, 18:33:08 »
ovaj klip spolirat malo ako ti smeta i ovo vozi još ohoho sa novim karikama  :icon_biggrin:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: sp 180 klip
« Odgovori #10 : 23 Studeni, 2009, 18:34:13 »
znam ja da vozi i vozit ce  :icon_biggrin: