Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera runner svijetla  (Posjeta: 1837 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ivan SP

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 830
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
Gilera runner svijetla
« : 17 Studeni, 2009, 21:22:39 »
Evo ovako runner je 1999 i u bivšim svitlima sam imao h7 čini mi se i onda smo ja i kolega sa foruma VX minjali za farove te sam ja dobija njegove žarulje ali skuter mi jako loše svitli tj kao da je snop žut kao da mu fali snage e sad ja tako vozim već neko vrijeme i amo reć naviknuo sam,ali zanima me opet koje točno žarulje idu u taj far i dali bi pomogle neke imitacije xenona da barem malo pojačam snop eto ako netko zna neka piše i malo diskutira
hvala
---OSIGURAČ RACING---

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: Gilera runner svijetla
« Odgovori #1 : 17 Studeni, 2009, 22:52:16 »
ja sam primjetio da kad sam imao runnera 2000 god imao je zuta svjetla ,tj bila su slabija od frendovog koji je bio 2005. naravno pricamo o 50cc i njegova su svjetla imala vise sjajnog dijela unutra, dok je moj imao samo pola..
pa jel ti se svjetla pojacavaju kad dodajes gas? jer ona mogu biti direktno spojena pa jace svjetle..
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Gilera runner svijetla
« Odgovori #2 : 17 Studeni, 2009, 22:57:14 »
ako imas far od vx-a ... onda su ti zarulja h7 kratko i h1 dugo .. imam ti ja neke zarulje i obicne i imitacija xenona .. jer sam sebi stavia xenon .. pa mozes probat  :icon_biggrin: da bezveze ne bacas 40 kn na one imitacije  :toothy12:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Gilera runner svijetla
« Odgovori #3 : 17 Studeni, 2009, 23:38:11 »
Zasto svjetli zuto? Razlog je vrlo jednostavan, prije svega treba pogedati koliko je snazna zarulja, vjerojatno pise 55W, a skoro svi skuteri od 50ccm nemaju dovoljno jaku struju koja bi usijala dovoljno zarnu nit u zarulji od 55W.

Ista stvar kao da stavite race auspuh na serijski cilindar.

Offline Ivan SP

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 830
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
Odg: Gilera runner svijetla
« Odgovori #4 : 17 Studeni, 2009, 23:43:31 »
da vjerojatno je 55 a tribalo bi 35 jel ?? hm a jebenti miša sutra cu to raskomadat da vidim sta je
---OSIGURAČ RACING---

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Gilera runner svijetla
« Odgovori #5 : 17 Studeni, 2009, 23:46:31 »
da vjerojatno je 55 a tribalo bi 35 jel ?? hm a jebenti miša sutra cu to raskomadat da vidim sta je

35W je inace, takva zarulja moze davati dobru svjetlost.

Offline Ivan SP

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 830
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
Odg: Gilera runner svijetla
« Odgovori #6 : 17 Studeni, 2009, 23:48:25 »
znači ništa onda od turbo kul plavkastih žarulja s naglaskom boljeg osvjetljenja?
---OSIGURAČ RACING---