Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vilice ,Novi Runner ?!  (Posjeta: 876 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Vilice ,Novi Runner ?!
« : 02 Studeni, 2009, 22:40:54 »
Ovako trazio sam na trazilici i nisam naso bas puno toga....pito okolo ..vecina kaze moguce ih je rastavit ....ima njih dosta koji kazu da se ne mogu reparirat i slicno ....ajmo kako da rastavim te famozne upside down vilice na novom runneru....jer su tvrde na rupama kao da ih uopste nemam a vidim i semerinzi su ispuclai pa bi i njih trebao da zamjenim ...ajmo bilo ko ako zna nesto bilo bi super....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Vilice ,Novi Runner ?!
« Odgovori #1 : 02 Studeni, 2009, 23:13:39 »
ma sta se neda rastavit..ja sam svoje rastavio.. :) samo se treba malo pomucit jer ih prakticki drze 2 osiguraca..jedan tj. prvi ide lako van a drugi malo tele jer je dosta duboko pa treba kemijat sa srafcigerima i brusit spicange i tako..semerinzi inace kostaju 50kn i promjenis mast kad rastavis i to je to

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Vilice ,Novi Runner ?!
« Odgovori #2 : 02 Studeni, 2009, 23:34:12 »
gokic daj da ja tebi posaljem vile svoje ti mi zamjeni semringe i tu mast ja ti platim za usluge i gotovo :D jer ja ovdje nit imam smeringe nit tu mast a bogami tesko cu i te osigurace povadit :D i da jos nesto...do cega moze bit da mi je jedan stap tj desna strana vise usla unutra od lijeve...znam da od udara je to kako sam zapuco ono prosle god...jednostavno lijevi stap ima hoda npr 20 cm a desni ima neki 17 cm i sad kad npr naglo kocis ili sta skuter poskakuje ....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Vilice ,Novi Runner ?!
« Odgovori #3 : 02 Studeni, 2009, 23:35:46 »
ma sta se neda rastavit..ja sam svoje rastavio.. :) samo se treba malo pomucit jer ih prakticki drze 2 osiguraca..jedan tj. prvi ide lako van a drugi malo tele jer je dosta duboko pa treba kemijat sa srafcigerima i brusit spicange i tako..semerinzi inace kostaju 50kn i promjenis mast kad rastavis i to je to
Znaci uspio si jeli  :icon_thumright:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: Vilice ,Novi Runner ?!
« Odgovori #4 : 03 Studeni, 2009, 00:10:51 »
e mogao bi objasnit kako si ih rastavio i koju mast si stavio  :toothy9:
imam istu namjeru raditi pa ono bio bih ti jako zahvalan..mozda slika alata s kojim si radio?  :binkybaby:
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Vilice ,Novi Runner ?!
« Odgovori #5 : 03 Studeni, 2009, 00:23:05 »
imal ko ideju do cega bi ovo moglo bit evo c/p iz prosllog posta :
.do cega moze bit da mi je jedan stap tj desna strana vise usla unutra od lijeve...znam da od udara je to kako sam zapuco ono prosle god...jednostavno lijevi stap ima hoda npr 20 cm a desni ima neki 17 cm i sad kad npr naglo kocis ili sta skuter poskakuje ....

znaci goki bi najbolje mogo objasnit jer ih je rastavljo...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Vilice ,Novi Runner ?!
« Odgovori #6 : 03 Studeni, 2009, 00:55:38 »
obicna grafitna mast ide..za alat nista specijalno..naoruzat se sa brusilicom, spicangama, srafcigerima, cekicem i puuuno zivaca..