Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner Svijetla ?!  (Posjeta: 5410 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Swordfish27

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Labin
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
  • MojSetup: nema jos
Odg: Runner Svijetla ?!
« Odgovori #20 : 05 Kolovoz, 2007, 11:04:14 »
nisu zarulje od 35W i diode isto...
Hrastinski je u pravu - ne mogu se žarulje spajati paralelno jer bi imao duplo manji intenzitet svjetla.

Prevedeno: žarulje bi dobivale 6V umjeto 12V.

Zarulje dobijaju u paraleli 12v, ali duplo manju struju...u seriju bi im napon pao na 6v/zarulji...

E sad pitanje...

koje zarulje idu meni u di techa, i da li se moze nadograditi dugo svijetlo, posto ja samo imam kratko...

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Runner Svijetla ?!
« Odgovori #21 : 05 Kolovoz, 2007, 15:15:01 »
ako ocete i dugo i kratko skupa ......... po noci se bolje vidi ....... imate onu sklopku di je jedno kratko a jedno dugo ....... i sad nju namistite na sredinu ....... i svijetle oba....... to je ustvari dvopolna ali moze stat u sredini kao da zapne ...... meni nikako ne ispada kad je tako stavin . na pocetku ce mozda biti tesko stavit ali kasnije mozete i u voznji ....... najjeftinije tj. besplatno je a nemas sta radit ...... ali znaci svijetle i dugo i kratko ...... :glasses9:

Offline probiker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
  • Moj Skuter: Ventura VS50, Peugeot SF2
Odg: Runner Svijetla ?!
« Odgovori #22 : 05 Kolovoz, 2007, 22:36:27 »
e gdje mog nabavit obrve za runnera? ja vozim venturu, ali cijela prednja maska je od gilere runner i far je isto runnerov
Ventura Motorsport

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner Svijetla ?!
« Odgovori #23 : 06 Kolovoz, 2007, 14:54:18 »
ako ocete i dugo i kratko skupa ......... po noci se bolje vidi ....... imate onu sklopku di je jedno kratko a jedno dugo ....... i sad nju namistite na sredinu ....... i svijetle oba....... to je ustvari dvopolna ali moze stat u sredini kao da zapne ...... meni nikako ne ispada kad je tako stavin . na pocetku ce mozda biti tesko stavit ali kasnije mozete i u voznji ....... najjeftinije tj. besplatno je a nemas sta radit ...... ali znaci svijetle i dugo i kratko ...... :glasses9:
ostaje pitanje opet hoce li se plastika od fara istopit kad rade i dugo i kratko zajedno jer nije predvidjena za to ???!!! i da vas pitam kad stavljam neonku gdje je najbolje da je prikljucim na aklumator ili ?? i cim ste je pricvrstili za dno ,kontam stavit ispod motora ???
« Zadnja izmjena: 06 Kolovoz, 2007, 15:05:12 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Runner Svijetla ?!
« Odgovori #24 : 06 Kolovoz, 2007, 16:08:55 »
ako ocete i dugo i kratko skupa ......... po noci se bolje vidi ....... imate onu sklopku di je jedno kratko a jedno dugo ....... i sad nju namistite na sredinu ....... i svijetle oba....... to je ustvari dvopolna ali moze stat u sredini kao da zapne ...... meni nikako ne ispada kad je tako stavin . na pocetku ce mozda biti tesko stavit ali kasnije mozete i u voznji ....... najjeftinije tj. besplatno je a nemas sta radit ...... ali znaci svijetle i dugo i kratko ...... :glasses9:
ostaje pitanje opet hoce li se plastika od fara istopit kad rade i dugo i kratko zajedno jer nije predvidjena za to ???!!! i da vas pitam kad stavljam neonku gdje je najbolje da je prikljucim na aklumator ili ?? i cim ste je pricvrstili za dno ,kontam stavit ispod motora ???
Bolje je da staviš diode a ne neonku, jer je ona dosta osjetljiva, lako puca i taj đir je već prošao, ali ako si baš zapeo...
Who's looking for punishment ??

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner Svijetla ?!
« Odgovori #25 : 06 Kolovoz, 2007, 16:18:32 »
jbg kod nas nije jos proso taj đir ,kod nas je tek sad krenulo na motorima neonke i zvucnici i slicno ...niko se nije htio zafrkavat stim..
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Runner Svijetla ?!
« Odgovori #26 : 06 Kolovoz, 2007, 16:23:08 »
jbg kod nas nije jos proso taj đir ,kod nas je tek sad krenulo na motorima neonke i zvucnici i slicno ...niko se nije htio zafrkavat stim..
A čuj vidi, kako god ti želiš, mada ti kažem da je puno lakše sa diodama jer ih možeš postaviti di oćeš i koliko oćeš a potrošnja je mizerna...
Who's looking for punishment ??

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner Svijetla ?!
« Odgovori #27 : 06 Kolovoz, 2007, 16:28:27 »
skontat cu nesto..ali jbg ne da mi se nesto zafrakvat sa doiodama valja mi stavit dosta dioda...ovako stavit cu neonke dvije pa kad odu odu hehe :) jbg nisu skupe one za racunar po 40 kuna dodju 2 od pola metra
Valentino Rossi 46!!!!!