Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: piaggio x9 180-gasi se  (Posjeta: 1478 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mate123

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: piaggio x9 180
piaggio x9 180-gasi se
« : 30 Rujan, 2009, 17:02:22 »
Dakle x9,motor kad ga upalim normalno radi u leru na minimum okretaja sve u redu ko da mu nije nista,kad mu dam gas digne okretaje no kad se gas pusti ugasi se?na koncu sad neće više da i upali vergla ali ne može da sastavi,dok mi je jučer bio ovakav slučaj cijelo jutro dok sam ga vozio držao sam mu gas tako da ne padne ispod 2000 okretaja tako da se ne ugasi,da bi kroz popodne došao u normalu koda nista nije bilo znači vozim ga pustim gas drži na 2000 okretaja i ne gasi se ???ima ko savjet?

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: piaggio x9 180-gasi se
« Odgovori #1 : 30 Rujan, 2009, 17:06:11 »
gasio se dok je hlada? kad se ugrije isto se gasio?

Offline mate123

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: piaggio x9 180
Odg: piaggio x9 180-gasi se
« Odgovori #2 : 30 Rujan, 2009, 20:39:52 »
kad se tek upali ujutro gasi se,voziš ga cijelo jutro gasi se,dodem doma ostavi ga cijelo popodne parkiranog i dodem navecer upalim ga sve ok tako je bilo jucer,danas neće da upali uopće,vergla al neće da sastavi

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: piaggio x9 180-gasi se
« Odgovori #3 : 30 Rujan, 2009, 22:11:30 »
upravo se to danas dogadjalo frendu na jednom vxru......i ustanovili smo da najvjerojanije nije fergazer kriv jer je zamjenio 4 komada i opet isto nego nes nevalja sa strujom....sad dal su namotaji,elektronika ili bobina to treba ispitat.....

Offline mate123

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: piaggio x9 180
Odg: piaggio x9 180-gasi se
« Odgovori #4 : 30 Rujan, 2009, 22:37:42 »
da mislio sam i ja da je karburator mozda,da vata falsa zrak negdje ali sve je ok oko toga,da je do njega zar nebi bio non stop u kvaru nego ujutro ne radi navecer ko sat,imam bobinu rezervnu pa ću je probat promjenit sutra.

Offline mate123

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: piaggio x9 180
Odg: piaggio x9 180-gasi se
« Odgovori #5 : 01 Listopad, 2009, 12:09:38 »
nije bobina :angry9: opet isto :sad3: