Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: skidanje kontrolne ploce na NRG-u  (Posjeta: 3007 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cruiser

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 156
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: NRG Power dd
skidanje kontrolne ploce na NRG-u
« : 04 Lipanj, 2007, 23:11:30 »
Kako da skinem kontrolnu plocu sa NRG Power-a god.07
Htio bi promjenit boju lampica i zamjenit dashboard

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: skidanje kontrolne ploce na NRG-u
« Odgovori #1 : 05 Lipanj, 2007, 09:04:05 »
Jel ima di problem za skinuti jer mi se čini dosta 'priglupo' pitanje (bez uvrede-možda nisi to radio pa se bojiš da nešto ne sjebeš)...

Inače poskidaš plastike da bi došao do instr table, odspojiš sve žice za žarulje s nje i sajlu (jesam dobro rekao) brzinomjera i (ne znam da li ima) okretomjera i onda radi što oćeš. Odšarafiš još prozirnu plastiku i možeš skinuti dashboard... to je to...  :)
Who's looking for punishment ??

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: skidanje kontrolne ploce na NRG-u
« Odgovori #2 : 05 Lipanj, 2007, 09:36:39 »
a Bože moj koju vi filozofiju stvarate s ovakvin temama.Punisher :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Cruiser

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 156
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: NRG Power dd
Odg: skidanje kontrolne ploce na NRG-u
« Odgovori #3 : 06 Lipanj, 2007, 00:02:06 »
 :-[ :icon_biggrin:
Neznam, nisam to nikad radio, a vidim da nigdje nema nikakvih sarafa. Znaci prvo moram skinut ove okolo plastike, "masku"

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: skidanje kontrolne ploce na NRG-u
« Odgovori #4 : 06 Lipanj, 2007, 08:25:41 »
:-[ :icon_biggrin:
Neznam, nisam to nikad radio, a vidim da nigdje nema nikakvih sarafa. Znaci prvo moram skinut ove okolo plastike, "masku"
Točno tako, samo poskidaš plastike da dođeš do instr table i onda sve što se spaja na nju, nemaš nikakvih komplikacija, samo pamti di što ide  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: skidanje kontrolne ploce na NRG-u
« Odgovori #5 : 06 Lipanj, 2007, 21:39:59 »
Nije nikakav problem. Kod tipki za paljenje i trubu imaš po jedan šaraf, al najprije skineš retrovizore i onaj mali vizir. polastke idu dolje, al brzinomjer ti je zašarafljen sa dva šarafića u plastiku. Odmotaš to i izvadiš samo đek ( digitalan je sat ) i sat je vani. i sad sa nekim sitnijim šarafcigerom njega rastavljaš
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline hellboy_90

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • 100-ti ?lan!!!!!!!;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp RST
Odg: skidanje kontrolne ploce na NRG-u
« Odgovori #6 : 06 Lipanj, 2007, 21:44:35 »
Nije nikakav problem. Kod tipki za paljenje i trubu imaš po jedan šaraf, al najprije skineš retrovizore i onaj mali vizir. polastke idu dolje, al brzinomjer ti je zašarafljen sa dva šarafića u plastiku. Odmotaš to i izvadiš samo đek ( digitalan je sat ) i sat je vani. i sad sa nekim sitnijim šarafcigerom njega rastavljaš

... i ne očekuj ništa posebno... radio sam to na runner-u i ukapirao da LCD ne mogu ni da skinem, a ni ne može uopšte da se rastavi da bih zamenio osvetljenje obrtomera...

ako uspeš, baci neke slike da vidimo kako izgleda to..

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: skidanje kontrolne ploce na NRG-u
« Odgovori #7 : 06 Lipanj, 2007, 23:47:17 »
Nije nikakav problem. Kod tipki za paljenje i trubu imaš po jedan šaraf, al najprije skineš retrovizore i onaj mali vizir. polastke idu dolje, al brzinomjer ti je zašarafljen sa dva šarafića u plastiku. Odmotaš to i izvadiš samo đek ( digitalan je sat ) i sat je vani. i sad sa nekim sitnijim šarafcigerom njega rastavljaš

... i ne očekuj ništa posebno... radio sam to na runner-u i ukapirao da LCD ne mogu ni da skinem, a ni ne može uopšte da se rastavi da bih zamenio osvetljenje obrtomera...

ako uspeš, baci neke slike da vidimo kako izgleda to..
skidao sam svoj NRG POWER i ide bez problema dolje i bez problema se rastavlja  :jerk: :jerk:
nisam minjao diode, ali podlogu jesam  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...