Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: corrupted files  (Posjeta: 1449 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
corrupted files
« : 25 Rujan, 2009, 12:07:13 »
jel netko zna šta znači ovo sranje? stalno mi se to izbacuje i na operi i na ccleaneru...svako malo mi se dogodi da mi se komp restarta i kada ga palim stalno radi checkhing disc??? ajde pomagajte

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: corrupted files
« Odgovori #1 : 25 Rujan, 2009, 13:23:27 »
jel netko zna šta znači ovo sranje? stalno mi se to izbacuje i na operi i na ccleaneru...svako malo mi se dogodi da mi se komp restarta i kada ga palim stalno radi checkhing disc??? ajde pomagajte

Ako chkdsk nemože popraviti corrupted fajlove onda ti nema druge nego reinstalacija windowsa. Makar probaj skinut, imaš jedan hdd test koji je bootabilan i on ti skenira hard disk i ako ima corrupted fajlove i imaš mogućnost repairanja  :icon_thumright:

Ako i uspiješ repearat disk, nemora značiti da si se trajno toga rješio. Jer ako ti se ponovno jave corrupted sektori onda si siguran da se radi o neispravnom disku  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: corrupted files
« Odgovori #2 : 27 Rujan, 2009, 07:32:06 »
Ako chkdsk nemože popraviti corrupted fajlove onda ti nema druge nego reinstalacija windowsa. Makar probaj skinut, imaš jedan hdd test koji je bootabilan i on ti skenira hard disk i ako ima corrupted fajlove i imaš mogućnost repairanja  :icon_thumright:

Ako i uspiješ repearat disk, nemora značiti da si se trajno toga rješio. Jer ako ti se ponovno jave corrupted sektori onda si siguran da se radi o neispravnom disku  :icon_thumright:

vrlo velika vjerojatnost je da se moze popraviti zamjenom fileova preko nekog programa... jer ako su u pitanju fileovi koji su kriticni za rad windowsa onda ti bi se srusio sistem...
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: corrupted files
« Odgovori #3 : 27 Rujan, 2009, 11:27:31 »
vrlo velika vjerojatnost je da se moze popraviti zamjenom fileova preko nekog programa... jer ako su u pitanju fileovi koji su kriticni za rad windowsa onda ti bi se srusio sistem...

nemora značit da su baš kritični fajlovi. Mogu biti oni manje kritični pa da zbog toga zafrkava  :dontknow:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: corrupted files
« Odgovori #4 : 27 Rujan, 2009, 11:34:13 »
ponovo sam snimio windows i tako riješio problem,nije bilo drugoga... :icon_thumright:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: corrupted files
« Odgovori #5 : 27 Rujan, 2009, 11:57:14 »
ponovo sam snimio windows i tako riješio problem,nije bilo drugoga... :icon_thumright:

Ako ti se ponovno to desi u skoroj budućnosti, onda znaš da je hard disk u banani  :laughing7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: corrupted files
« Odgovori #6 : 27 Rujan, 2009, 22:36:33 »
Ako ti se ponovno to desi u skoroj budućnosti, onda znaš da je hard disk u banani  :laughing7:
sad si me baš usrećio! znači samo 500 kn! :laughing7: