Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio Zip pitanje?  (Posjeta: 803 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Piaggio Zip pitanje?
« : 22 Rujan, 2009, 17:27:19 »
Ovako rijec je o piaggio zipu 98 godite od frenda .....znaci motoric je kao nov ...boja serijska ma u extra stanju je motoric ....ali nije iso preko 62...ajde reko da vidim imal blokada ...skinem deklo nema prstena na variu ....skinem auspuh ima bilo je jedno crijevo ono ...osjecem ga zavarim i motoric ide bolje odma...ide sad nekih 70 ,72 i ubrzava malo bolje....jel to cudo moze ikako da ide makar 80 ?? sta mu uradit ?? bez da stavljam uaspuh drugi ili slicno....neznam imal u auspuhu tj u loncu onom kakvi pregrada ...bil sta dobio kad bi rasjeko auspuh i povadio ako unutra sta ima ?? uglavnom ta mu uradit makar 80 da ide a da se ne ulaze puno...i da jos nesto..kad samu mu skino ono crijevo na auspuhu ...sad motor dodje npr do 65 pa uspori kao na sekundu pa ubrza do 72 ...mozda bi trebalo malo vecu diznu probat ili ??
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Piaggio Zip pitanje?
« Odgovori #1 : 22 Rujan, 2009, 17:29:43 »
obicni zip ac masina? nemoze on puno brze od tih 70 ic

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Piaggio Zip pitanje?
« Odgovori #2 : 22 Rujan, 2009, 17:51:28 »
moj zip ac 2000 godina full serijski je iso 65 i kad sam mu stavio samo zx-a iso je 75 i sad sam mu stavio jos 17.5 i multivar sad nabere 85-90....to su brzine izmjerene garminom...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Piaggio Zip pitanje?
« Odgovori #3 : 22 Rujan, 2009, 17:55:46 »
ma da obicna ac masina :) ...a da je ovom kako makar 80 da navuce :D ali zanimljiv je motoric ....:D malo cudo...sve nesto razmisljam uzet onakav jedan i stavit mu kakav base kit ili sta....letio bi
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Piaggio Zip pitanje?
« Odgovori #4 : 22 Rujan, 2009, 17:59:08 »
da..fora je motoric za vozikat se i za zajebanciju....

za realnih 80 pogledaj sta sam ja sve moro stavit....  ;D

na zimu mu jos piknem gore malossi sporta i ocekujem da juri preko 100....  :toothy9:
« Zadnja izmjena: 22 Rujan, 2009, 18:01:36 2TDottore »

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Piaggio Zip pitanje?
« Odgovori #5 : 22 Rujan, 2009, 18:01:23 »
nista ako hoce da ide ...recu mu nek uzme rezo auspuh i karb veci i gotovo :D ako hoce da ide jso vise ...nek stavi kit kakav :D ...ok thx na odgovorima...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline eddo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla, BiH
  • Moj Skuter: piaggio zip
  • MojSetup: stock
  • MojSpuh: stock
Odg: Piaggio Zip pitanje?
« Odgovori #6 : 22 Rujan, 2009, 22:38:07 »
evo tog frenda, a zip je eto na avataru, sad je trunkicu drugaciji al nista drasticno, farbo ga i tak to ... nego da pitam ba ja, znaci u pitanju je 98 godina zip, 2t masinica, ovdje u tz ima prodajni objekat i servis piaggio motorcica i tu su mi rekli da motor valjda ima 3 blokade, mi smo eto nasli jednu i za 3km (sto je varioc uzeo) nabrali ga sa 60 na 70 hehe ... jel moguce da ima te jos dvije blokade il je to TO ... pozdrav i hvala svima na odgovorima ...

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio Zip pitanje?
« Odgovori #7 : 23 Rujan, 2009, 08:04:57 »
ako nisu skinuli prsten na variomatu, treba ga skinuti... a frgazer je i tako 12 mm pa nema na njemu ništa sigurno..

Offline eddo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla, BiH
  • Moj Skuter: piaggio zip
  • MojSetup: stock
  • MojSpuh: stock
Odg: Piaggio Zip pitanje?
« Odgovori #8 : 23 Rujan, 2009, 14:13:12 »
nema prstena to smo prvo bili gledali ...