Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: usporio jet force c tech  (Posjeta: 731 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sale

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
usporio jet force c tech
« : 20 Rujan, 2009, 15:33:56 »
pozz,skuter mi je izgubio snagu i krajnju brzinu koja je 70km/h(bila 85),ako malo pirne vjetar ili neprimjetna uzbrdica pada i na 65km/h,pregledao sam variomat(stavio nove rolice od 8 grama),kvačilo,remen,karb,klip i cilindar,zraćni fiter,usisne lamelice,auspuh nije zaštopan,usipao novo gorivo itd.,sve je ok i više nemam ideja,skuter je jet force karburator,serijala bez blokadi,to mi se dogodilo par puta,a sada je non stop slab i spor, :help:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: usporio jet force c tech
« Odgovori #1 : 20 Rujan, 2009, 19:42:20 »
obicno treba prijeno nanovo raditi, prijatelju mi je tako bili isto, pukao mu ubrzo remen... stavio mu novi remen, klizace i rolice i opet ide 85 po satu.. mozda je i centralni jako oslabio.... jesi procistio karb, svjecicu zamijenio?
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline sale

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: usporio jet force c tech
« Odgovori #2 : 20 Rujan, 2009, 20:18:31 »
karb je očišćen,svjećica je stara mjesec dana ali ću sutra probati vratiti staru,kad stavim skut na centralni nogar i odvrnem gas do kraja diže okretaje jedno vrijeme konstantno i onda odjednom kao da sam mu dao još gasa poćne brže dizat okretaje

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: usporio jet force c tech
« Odgovori #3 : 21 Rujan, 2009, 09:56:44 »
moguće da ti je smekšao centralni pa mu zato obara obrtaje, a vrlo moguće i da ti je remen potrošen...Izmeri ga, novi je širine 18mm...ako imaš ispod 17mm menjaj ga...

i još jedna stvar...Jetforce ima slabo hlađenje prenosa pa kad se ugreje dolazi do pada performansi i to drastično...
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline sale

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: usporio jet force c tech
« Odgovori #4 : 21 Rujan, 2009, 17:37:39 »
remen sam probao stavit drugi i isto je,sve izgleda ok jedino mi ostaje probat promjenit centralnu oprugu koja je nadam se ista kao na sf2.?