Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: minarelli - usis  (Posjeta: 852 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
minarelli - usis
« : 05 Rujan, 2009, 22:49:29 »
danas mi stigao novi usis i imam jedno pitanje.
čemu služi ovaj dodatak što je došao uz usis?

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: minarelli - usis
« Odgovori #1 : 05 Rujan, 2009, 23:13:52 »
usmijerivac smjese..ako ti je unutarnji fi prirubnice siri od unutarnjeg fi tog usmjerivaca izvadi ga ako nije ostavi ga

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: minarelli - usis
« Odgovori #2 : 05 Rujan, 2009, 23:53:06 »
Kad se vec prica o usisu, samo da stavim slike prirubnice od minarellija (orginal od aeroxa 2001 god, doduse nije za nase trziste) koja ima puno manji promjer nego inace.




Moram priznati da ovo prvi put vidim, unutarnji promjer prirubnice je samo 11.8mm, sto znaci da bi predstavljalo "blokadu" kada bi se stavio bilo koji fergazer veci od 12mm.


Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: minarelli - usis
« Odgovori #3 : 06 Rujan, 2009, 11:54:33 »
Kad se vec prica o usisu, samo da stavim slike prirubnice od minarellija (orginal od aeroxa 2001 god, doduse nije za nase trziste) koja ima puno manji promjer nego inace.

...

Moram priznati da ovo prvi put vidim, unutarnji promjer prirubnice je samo 11.8mm, sto znaci da bi predstavljalo "blokadu" kada bi se stavio bilo koji fergazer veci od 12mm.



Uf, ja imam ovu desnu  :icon_biggrin:

A već sam mislil da ak imam ovu lijevu da mi zato motor neće jače ić  :laughing7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: minarelli - usis
« Odgovori #4 : 07 Rujan, 2009, 09:54:55 »
Kad se vec prica o usisu, samo da stavim slike prirubnice od minarellija (orginal od aeroxa 2001 god, doduse nije za nase trziste) koja ima puno manji promjer nego inace.




Moram priznati da ovo prvi put vidim, unutarnji promjer prirubnice je samo 11.8mm, sto znaci da bi predstavljalo "blokadu" kada bi se stavio bilo koji fergazer veci od 12mm.



Ja sam na Arei serijski imao 12mm prirubnicu (2001 godina), ista kao na slici. Jedino što je cijela popucala s vremenom pa sam zamjenio sa 18mm :)