Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: mijenjanje urica  (Posjeta: 2344 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luka_B

  • Tržnica : (+10)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 335
  • Spol: Muški
  • Ispostava Istok
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia SR150
  • Moja Kaciga: Schuberth S1
  • MojSpuh: serijalovic
Odg: mijenjanje urica
« Odgovori #20 : 03 Rujan, 2009, 15:04:28 »
imam ja jedno pitanjce pa da ne otvaram novu temu pitati cu ovdje.
na starog nrg-a 99 godiste svima je poznato da on nema obrtaljku a ja bi je htijeo ugraditi pa me
zanima dali postiji neki satnik koji pase :'(
gledao sam malo od nrg-extreme on ima obrtaljku ali optet satnik nepase (bar takom mislim) u moju plastiku pa me zanima jel se da pripasat komplet maska ???
hvala na odgovorima. :icon_thumright:

Ja ti na runneru 98' imam satove s novog nrg power, instalaciju netreba mjenjat, jedino 2 zice treba nove povuc, stalan + i zelenu sa cdi-a za okretaje, ne pase ti u plastiku od tvojih satova pa bi ti i ta plastika trebala, prednja pase s tvog skutera, najveci ti je problem pripasat puz na staru vilicu i na felgu, al uz malo truda sve se moze.

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: mijenjanje urica
« Odgovori #21 : 04 Rujan, 2009, 22:14:20 »
stari runner ima na sajlu..nrg ex ima elektronicki kmh...pus s magnetom...kolko znam pase puz na felgu bez problema promjer osovine je isti..jedino ce lagati jel nrg ima 13 ili 14 cola felgu...i promjer nije isti runnerovoj...ali ce raditi..
Under construction...