Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Promjena radilice na Peugeot Speedfight-u 70cc vodeno hladjenje  (Posjeta: 6974 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline faun

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Peugeot Speedfight 2 206 WRC
  • MojSetup: 70 ccm
  • MojSpuh: Leovince ZX
Odg: Promjena radilice na Peugeot Speedfight-u 70cc vodeno hladjenje
« Odgovori #20 : 05 Rujan, 2009, 05:07:36 »
Na jednom talijanskom forumu su mi napomenuli da mogao rijesiti svoj problem i bez mijenjenja radilice  ???
Kazu da je dovoljno prepraviti zube na radilici,
Ja ne razumijem kako bi se to moglo napraviti uzevsi u obzir da su i zubi na onome sta ja zovem  zamasnjak (slika 2) pojedeni.

Ljepim ovdje dvije slike na kojima sam jasno evidentirao koji su zubi pojedeni na mom motoru, pa nek mi neko molim vas kaze da li se to moze rijesiti bez mijenjenja radilice i kako ??? ja stvarno ne kuzim kako ?!?!?

(slika1)


(slika2)
trazim dobrog servisera za Speedfighter-a u okolici Rijeke (javiti na PM ako znate koga)

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Promjena radilice na Peugeot Speedfight-u 70cc vodeno hladjenje
« Odgovori #21 : 05 Rujan, 2009, 05:22:46 »
¸dalo bi se rijesit..uvijek postoji neka alternativa..ali gledaj to ovako..ako ides to radit jasno ti je da se mora ta osovina na kojoj su zupci obradivat a to ti automatski mjenja izdrzljivost matrijala i opet postoji mogucnost da to sve nebude savrseno u centru sto ce rezultirat debalansom same radilice a ona ce bit veselo..ugl. moze se spasit i ova radilica ali racunaj da te to nece ispast manje od recimo ovako ugrubo 400kn a za parsto kn imas novu..jos jedna bitna stvar je da kad bi isao spasavati ovu radilicu opet ju moras vadit sto znaco da moras mjenjat lezajeve, semeringe, brtve i znaci stavis sve to fino novo i ides ustedit parsto kuna i vracas staru radilicu..po meni totalno neisplativo i nikako solucija broj 1.. jbg sad je na tebi da odlucis sto ces radit sa svojim skuterom