Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Stelanje pomoc !  (Posjeta: 660 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline alexm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: NRG MC3
  • Moja Kaciga: Shark RSF2 Race
  • MojSetup: malossi sport
  • MojSpuh: sc08
Stelanje pomoc !
« : 04 Rujan, 2009, 16:38:06 »
Evo vratio sam original variomat na skuter i stavio rolice 4.8g. Na kvacilu su zuti federi i ljubicasti centralni koji je nakon 2 godine vožnje oslabio. Skuter trokira cijelo vrijeme ako se vrti ispod 8000 okr dok mu je maximum 9000 okr s losom krajnjom od ~80 kmh po satu. Jos prije nego sam kupio multivar na originalu mi je bio mislim plavi centralni s rolicama 4.8.

Kako sada stvari stoje, neznam da li da mijenjam centralni ili rolice ?

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Stelanje pomoc !
« Odgovori #1 : 04 Rujan, 2009, 18:52:17 »
Evo vratio sam original variomat na skuter i stavio rolice 4.8g. Na kvacilu su zuti federi i ljubicasti centralni koji je nakon 2 godine vožnje oslabio. Skuter trokira cijelo vrijeme ako se vrti ispod 8000 okr dok mu je maximum 9000 okr s losom krajnjom od ~80 kmh po satu. Jos prije nego sam kupio multivar na originalu mi je bio mislim plavi centralni s rolicama 4.8.

Kako sada stvari stoje, neznam da li da mijenjam centralni ili rolice ?

stavi novi ljubicasti centralni i mozes zute federe ostaviti..vidim da imas mhr replica spuh ak se ne varam!?...probaj i zute federe nove nabavit te remen ako nema puno kilometara!!

rolice kupi nove i stavi multivar sa rolicama oko 4.7,4.8,4.9,5.0!!..koje god nabavis!!

ocisti fergazer i stavi diznu 64-66 i red sponge i preradi airbox po malossi uputama!!!

Offline alexm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: NRG MC3
  • Moja Kaciga: Shark RSF2 Race
  • MojSetup: malossi sport
  • MojSpuh: sc08
Odg: Stelanje pomoc !
« Odgovori #2 : 04 Rujan, 2009, 19:32:40 »
Skinuo sam multivar i stavio original vario i sad želim to podesiti da radi kako treba. Pa sad me zanima koja kombinacija je dobra za original vario !?

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Stelanje pomoc !
« Odgovori #3 : 04 Rujan, 2009, 19:43:25 »
5,0