Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Procjena Jupi SDI  (Posjeta: 1270 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Procjena Jupi SDI
« : 10 Rujan, 2009, 10:37:34 »
 Zanimalo bi me koliko mi vrijedi Polo 1.7 SDI, 44 kW, auto je kupljen 8.12.1997 god.,(po broju šasije je 1998) tada odma i regan, auto ima 122 000 km, orginal, uzeo ga od kolege pa znam da su to ti km, ima servisnu, tko se kuzi vidit ce da je auto farban, i to oba branika i blatobrani, hauba nije nikad farbana, e da i maska je pofarbana u boju auta, sve drugo orginal, 13" kotači i ratkape s dobrim gumana, regan godinu dana, trul nije nigdje, pod dole ko nov, bitumenizirao sam ga, od opreme ima samo dva zračna i servo, ali bude i daljinsko centralno, ima bijele žmigavce...(inaće imaju žute te godine)... žute je boje, 3 vrata...

slikat mi ga se neda, a nije važna slika, sve sam vam opisao..pa koliko bi mogao dobiti ojra za njega??

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: Procjena Jupi SDI
« Odgovori #1 : 10 Rujan, 2009, 23:51:23 »
Zanimalo bi me koliko mi vrijedi Polo 1.7 SDI, 44 kW, auto je kupljen 8.12.1997 god.,(po broju šasije je 1998) tada odma i regan, auto ima 122 000 km, orginal, uzeo ga od kolege pa znam da su to ti km, ima servisnu, tko se kuzi vidit ce da je auto farban, i to oba branika i blatobrani, hauba nije nikad farbana, e da i maska je pofarbana u boju auta, sve drugo orginal, 13" kotači i ratkape s dobrim gumana, regan godinu dana, trul nije nigdje, pod dole ko nov, bitumenizirao sam ga, od opreme ima samo dva zračna i servo, ali bude i daljinsko centralno, ima bijele žmigavce...(inaće imaju žute te godine)... žute je boje, 3 vrata...

slikat mi ga se neda, a nije važna slika, sve sam vam opisao..pa koliko bi mogao dobiti ojra za njega??
???
Rock out till your life is at an end

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Procjena Jupi SDI
« Odgovori #2 : 11 Rujan, 2009, 00:31:43 »
plafon 3000 €

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Procjena Jupi SDI
« Odgovori #3 : 11 Rujan, 2009, 08:46:08 »
kad bi 3 dobil odma bi ga dao, bez razmišljanja, a tak sam i ja mislio oko 2700-2800 ojra

da, da, 1.7 SDI, to su jako rijetki, troši ko upaljač