Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Blokade na Keeway F-act ??  (Posjeta: 5174 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Blokade na Keeway F-act ??
« : 15 Srpanj, 2007, 19:46:10 »
znal ko koliko i gdje sve ima blokade ovaj scoot ?? treba mom jaranu hoce da skine pa me zanima ?? da mu poskidam nebil i ja sta zaradio :D bolje meni da da 10 eurica da skinem nego nekome majstoru 20 ha ja :) hehe ????!!
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Blokade na Keeway F-act ??
« Odgovori #1 : 15 Srpanj, 2007, 19:49:46 »
znal ko koliko i gdje sve ima blokade ovaj scoot ?? treba mom jaranu hoce da skine pa me zanima ?? da mu poskidam nebil i ja sta zaradio :D bolje meni da da 10 eurica da skinem nego nekome majstoru 20 ha ja :) hehe ????!!

ha nema neke velike mudrolije, ili spuh, vario, a mozda i blokirani cdi....drugo nema sta

al prvo kreni od od varija, spuh, pa onda struja
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Blokade na Keeway F-act ??
« Odgovori #2 : 15 Srpanj, 2007, 19:53:14 »
znam za variu da bude ...to okk..kod njega ti je ona kao kopija sportskog spuha ..tako da nema oni dodatni cijevi kao npr na runneru pa da se sjeku....jedino onda moze biti unutar spuha ona blokada kao ona cjevcica sto se izvuce iznutra ....to znam a za ostale neznam ....znam na svim piaggio skidat i to ...a sad nikad nisam skido tu sa cdi-a jel imas kakav link ??? hvala
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Blokade na Keeway F-act ??
« Odgovori #3 : 15 Srpanj, 2007, 19:54:34 »
probaj prvo skinut na variu pa da vidis kako onda ide,ne mora bit zablokiran cdi

Offline zikihos

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blokade na Keeway F-act ??
« Odgovori #4 : 15 Srpanj, 2007, 20:10:58 »
ako je kao focus onda ti ide ovako:

karburator- stavi vecu diznu najbolje 57
variomat- sajbica
spuh- za taj sportski neznam dal ima
struja- tu se vode rasprave dal ima ili nema
svejedno tu nemozes nista uciniti
osim ako nema bas za kupiti neblokirani cdi.

to bi trebalo biti to :icon_thumright:

to ti je kao minarelijava masina, koliko znam keeway se odvojio
od cpi-a pa imaju istu masine, vise manje..

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Blokade na Keeway F-act ??
« Odgovori #5 : 15 Srpanj, 2007, 20:23:00 »
ok:) sutra cu ja to njemu poskidat :) hehe a da vas pitam znam da svi kazu da je kod runnera max brzina 90 itako kad stavis spuh i to ...na par runnera kod moji frendova skinute blokade i motori idu po 87 po ravnom ...bez nizbrdica i saginjana iza vjtobrana ....moj sa tecnigas next r samo ide 105 po ravnom....i to do 95 navuce stvarno brzo ,iso je do skoro max 95 ali sam stavio nove karike i eto sad ide 105 po ravnom ,do 95 navuce brzo a ovo polako ostalo ....i dosta raje  kaze da je nemoguce da samo sa spuhom ide 105 po ravnom...ja mjerio po satu od auta na autu 103 bilo kod mene 105 ...?? nek mi neko ovak kaze jel to tako inace ??? mislim svi su isti runneri ali koliko sam cito svi kazu max 90 i tako ??? kod nas je jedan lik furo se sa aeroxom da mu ide 150 sa spuhom samo ...i vrti na 18000 kod njega je neki sat dig stavljen i sve digitalno pokazuje a furka ja idem sa runnerom 15 na sat kod njega pise 32 :D hehe kod mene pri tih 15 neznam na 8000 rpm kod njega na 12000 rpm .. nije valjda sat ok ....dok ja nisam skonto da je tako on glupan nije ni primjetio ccc:D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Blokade na Keeway F-act ??
« Odgovori #6 : 15 Srpanj, 2007, 22:40:50 »
de kuzis nema sanse da sa 50 ccm ti skut ide 100 i to jos da je autom mjereno... 70-80 max brzina.... neznam kakve vi prijenose imate tamo pa da uspije toliko navuc

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Blokade na Keeway F-act ??
« Odgovori #7 : 17 Srpanj, 2007, 00:35:19 »
ja ti kazem kako jest ja nista nemam nikakve posebne prijenose ....ovi dana cu ti snimat moboitelom iz auta kako idem pored tog auta ,buraz ce snimta on ce vozit auto i snimat ce sat i kako ja idem pored njega ...pa vidi ...ja ti samo kazem kako jeste.....i svaki runner kad  se skinu sve blokade ice 84-85 max brzine bez spuha sportskog ...garantujem ti ....al stavi na motor nekog do 70 kila,nista teze ....eto snimat cu ovi dana  ,vidit ces da je i pravac i sve et.... i da ce motor pokazat 100 uglavnom koji Km/h vise manje,....jbt odma ljud kontaju lazes ...cccc ...
« Zadnja izmjena: 17 Srpanj, 2007, 00:37:32 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline zikihos

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blokade na Keeway F-act ??
« Odgovori #8 : 17 Srpanj, 2007, 01:12:07 »
koji je auto u igri?

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Blokade na Keeway F-act ??
« Odgovori #9 : 17 Srpanj, 2007, 01:21:41 »
rossi pa koliko tvoj runner ima km?

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Blokade na Keeway F-act ??
« Odgovori #10 : 01 Kolovoz, 2007, 19:33:21 »
čekamo filmić... :notworthy:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Blokade na Keeway F-act ??
« Odgovori #11 : 01 Kolovoz, 2007, 21:59:56 »
movie movie movie ????

Offline Devil186

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: CAR KIT
Odg: Blokade na Keeway F-act ??
« Odgovori #12 : 21 Svibanj, 2009, 10:24:57 »
Ja sam skinuo rolicu sa varija i nisam nista dobio,,,,imas blokadu na auspuhu to je jedna jel su meni na servisu skinuli,,,i to ti se mjenja cijev od cilindra pa sve do prosirenog dijela spuha,,,,i koliko sam cuo od majstora ima blokada na struji i to moras sve promijeni tj kupit odblokiranu,,,,,,

Offline alfist159

  • Tržnica : (+27)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 766
  • Spol: Muški
  • Honda Helix
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Honda Helix CN250
  • Moja Kaciga: Zaštitna
  • MojSetup: Bude...
  • MojSpuh: Sadomazođubrilović
Odg: Blokade na Keeway F-act ??
« Odgovori #13 : 08 Listopad, 2009, 15:18:03 »
Evo mene sa malo pitanja, naime onaj x-plorer f-act koji sam dobija vrime je da se skinu blokade (napravija 40 km  :glasses9:) i mislim da se radi o CDI blokadi, ide solidno do 45 onda izgubi gas i počne štucat, moram ga držati ispod 45 znači, kako to skinuti, szaviti odblokirani CDI ili cvikati neku žicu?