Tehnički kutak > Tuning skutera

Malossi multivari za minarelli

<< < (11/21) > >>

SlowRider:
Neznam vise koji variomat kupiti, a ovaj nikako da dodje na stanje, mjesec dana sam bez normalne masine, full serijala je monotona i dosadna, nesavjesni vozaci auta me ugrozavaju na brzim cestama ,  :mad0260: :angryfire:

Moglo bi biti jednostavno i uzeti mhr vario za overrange, ali njega necu...


zapravo, isprobati cu taj vario pa donesti zakljucak :dontknow:

andy:

--- Citat: SlowRider - 26 Kolovoz, 2009, 14:54:14 ---Neznam vise koji variomat kupiti, mjesec dana sam bez normalne masine, full serijala je monotona i dosadna, nesavjesni vozaci auta me ugrozavaju na brzim cestama ,  :mad0260: :angryfire:

Moglo bi biti jednostavno i uzeti mhr vario za overrange, ali njega necu...


zapravo, isprobati cu taj vario pa donesti zakljucak :dontknow:


--- Kraj citata ---

Najpametnije, probaj pa ćemo vidit el valja kaj :D  :toothy11:

SlowRider:

--- Citat: andy - 26 Kolovoz, 2009, 15:01:01 ---Najpametnije, probaj pa ćemo vidit el valja kaj :D  :toothy11:

--- Kraj citata ---

isprobavanje kosta, za onaj overrange sam mogao ispustiti samo tako 500kn, ali dobro je da postoje prijatelji  :icon_biggrin:

andy:

--- Citat: SlowRider - 26 Kolovoz, 2009, 15:02:28 ---isprobavanje kosta, za onaj overrange sam mogao ispustiti samo tako 500kn, ali dobro je da postoje prijatelji  :icon_biggrin:

--- Kraj citata ---

Hehe :)

A gle ovaj s produženim klizačima nebi trebao imat neke razlike u odnosu na običan multivar u odnosu na OR šta je baš druga priča skroz.. Logično ili ne  :icon_scratch:

Losinj:
ajd mi recite dal variomat smije davat lufta u ovom smjeru kao sto je oznaceno na slici kad je rolica u tom kanalicu?

http://www.imagesforme.com/show.php/665287_8451406177615360.jpg

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju