Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koja dizna na 17.5 karburator?  (Posjeta: 8307 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Koja dizna na 17.5 karburator?
« Odgovori #20 : 08 Kolovoz, 2009, 00:30:31 »
Mislim da je velika razlika izmedju tog iz malossi pakovanja i serijskog phva 17.5mm...
Ja trenutno imam phva sa piaggia, dizna 82, igla na drugom zarezu, rupa na airboxu serijska na Peugeotu, mislim da je 20mm... Smesa super!
A ovo sto je nekima dizna 90 koja dolazi sa karburatorom, to zavisi od igle isto..Tako da se nikako ne mogu uporediti ta dva karburatora jer je ovaj iz malossi pakovanja mnogo bolji i laksi za stelovanje...

decko je rekao da ima 17,5 iz malossi pakiranja i pitao jue koju diznu pa sam se ja samo nadovezao i rekao da taj karb tvornicki nastelan dolazi sa 90 diznom..dottore je taj karb samo stavio bez da ga je taknuo i motor je napravio neznam kolko km i smjesa je odlicna..

Offline rolly

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opatija
  • Moj Skuter: Gilera ST300
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
Odg: Koja dizna na 17.5 karburator?
« Odgovori #21 : 09 Kolovoz, 2009, 22:43:27 »
U biti dizne od 80 do 90 bi bile ok znači..ma karb iz malossi pakiranja ima drugačiju iglu i ler diznu malo veću a vjerojatno je i smjesa bogatija u odnosu na piaggiov 17.5...bed mi je samo zbog toga što znam da zračnjaku treba više benze,valjda neće zaribat zbog tog karba