Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Cukica vs GPS  (Posjeta: 3494 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DeLUX

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1213
  • Spol: Muški
  • Volim Luxa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Piaggio zip SP
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: ma sve serijsko
  • MojSpuh: Roost
Odg: Cukica vs GPS
« Odgovori #20 : 30 Srpanj, 2009, 13:19:43 »
ma motor je na mjerenju bio u savršenom stanju sa 5 rolica i puknutim klipom, ali ništa strašno  :dontknow:  :toothy12:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Cukica vs GPS
« Odgovori #21 : 30 Srpanj, 2009, 13:20:19 »
moj nrg ima relativno precizan sat, nikad nisam uspoređivao, al sa gus kitom ide po ravnom oko 104 km/h max, što je realno za očekivati tak da vjerujem da je precizan..

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Cukica vs GPS
« Odgovori #22 : 30 Srpanj, 2009, 13:32:17 »
Jucer smo ja, @zmijavci i @sunt_master ustelavali nekog silverstona. Silverstonu sat mjeri do 65, a kad on ide 55, na mojoj luni 63, na SF2 65 ???
Ciji sat najvise laze, imam osjecaj da kad vozim tog alog silverstona da mu sat malo pokaziva, moj sat daje +2-3km/h na 75 po satu Opel Ascone 1.6D iz 88', sad je upitno dal laze i sat na asconi itd...  ;D

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Cukica vs GPS
« Odgovori #23 : 30 Srpanj, 2009, 14:30:43 »
2 Slow: Sam ti rekao da piliš dosta preko! I to 13 preko kako sam ti i rekao onaj dan kad smo se vozili od mene prema gradu.  :icon_tongue: :icon_thumright:

Kod mene scoot u cijelom rangu pokazuje +3km/h tako da mojih 92km/h top speeda i nije tako malo. Ja zadovoljan.  :headbang: :icon_thumright:


Samo, mnogi si neče priznati da je tako. Vjerujte da i te čuke od auta lažu barem 10km/h. To je neko nepisano pravilo proizvođača automobila.
Tako mi je i na autu bilo.... auto ide, puni 5tu i čuka pokazuje 235 a GPS veli 209. Podosta odstupanja.  :laughing7:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Cukica vs GPS
« Odgovori #24 : 30 Srpanj, 2009, 14:36:42 »
moj nrg ima relativno precizan sat, nikad nisam uspoređivao, al sa gus kitom ide po ravnom oko 104 km/h max, što je realno za očekivati tak da vjerujem da je precizan..
mislim da bi se iznenadio kad bi uzeo gps koliko laže   :icon_biggrin: 

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Cukica vs GPS
« Odgovori #25 : 30 Srpanj, 2009, 20:59:10 »
Jucer smo ja, @zmijavci i @sunt_master ustelavali nekog silverstona. Silverstonu sat mjeri do 65, a kad on ide 55, na mojoj luni 63, na SF2 65 ???

e ovo je istina za silverstone. Skinem ja blokade(u) sa silverstonea i vozim se iza njega, na mojoj cuki je pokazivalo preko 65km/h i kazem dobro ti ide taj silverstone, a on jedva nabrao 60km/h. :toothy3:


izmjerio sam i svoj base setup, ali nisam dobro izmjerio, uglavnom tocno oko 100tke. Ali nikako da ubacim prijenos koji podize crtu na variomatu za nekih 3-4mm.
« Zadnja izmjena: 30 Srpanj, 2009, 21:02:31 SlowRider »

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Cukica vs GPS
« Odgovori #26 : 30 Srpanj, 2009, 21:30:08 »
mislim da bi se iznenadio kad bi uzeo gps koliko laže   :icon_biggrin: 

Pa i ne.
104 bi mogao imati. On ima Yasuni R i preradjeni Polini Sport. Ako ima 11000 na krajnjoj, onda je to 100+ kmh

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Cukica vs GPS
« Odgovori #27 : 30 Srpanj, 2009, 21:32:12 »
Uskoro cu izmjeriti aeroxa sa starijim modelom cukica, one koje su gravirane do 120, te su nesto realnije od ovih novih.
Jedino prijevozno sredstvo koje je do sada pokazivalo isto kao GPS je ZETov bus, novi MAN.

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Cukica vs GPS
« Odgovori #28 : 30 Srpanj, 2009, 21:37:08 »
Uskoro cu izmjeriti aeroxa sa starijim modelom cukica, one koje su gravirane do 120, te su nesto realnije od ovih novih.
Jedino prijevozno sredstvo koje je do sada pokazivalo isto kao GPS je ZETov bus, novi MAN.
e kad si vec spomenuo te cuke do 120, imam jako negativno iskustvo s njima
tu neki stari tjuner u sisku , ima sporta i zx-a gore i tu mi nes koliko ide ovo ono veli 120  ::)
ja onak s ćuđenjem reko aj dobro i tak jedan dan on i majic_sk na crtu , ovome na roxu kazaljka na 120 a majic ga prelazi sa svojim skuterom sa nekih 95 , i tak je ovaj s roxom u kur*u od tada ni nevozi se vise , al bitno da je gljiva bila gore pa se derao ko blesav pa je mislio da idee  :toothy9: :toothy9:

Offline smmania

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • ?ovik sa Škoja
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://bikepics.com/members/dino0706/
  • Mjesto: Baška-Rijeka
  • Moj Skuter: RR -bike patike
  • MojSpuh: YOSHIMURA TRC
Odg: Cukica vs GPS
« Odgovori #29 : 30 Srpanj, 2009, 21:37:47 »
kompa moj novom runneru je smijesno kako kaze ima frend do 90 aj ok al poslje samo skace i to jos 50-ka i due+athena spuh malo 130 pa 140 pa 160 pa opet 102 pa dalje pa dalje to je smijesno neki dan se vozio  :toothy12: :toothy12: :toothy12:

al motor fino ide ,ide nekih 105 tako nesto stim da ima samo dueta ,rhq,multivar,athena,kevlar
ja danas se vracam doma i murija na stanici bila,izade mi pandur na cestu i pocne mahat(a nema palicu),a ja iz kulture poceo njemu mahat i secer na kraj prodem pokraj njega i potrubim iz postovanja

Offline renato-25

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 213
  • Spol: Muški
  • We Define Electro As A Way Of Life
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Cukica vs GPS
« Odgovori #30 : 30 Srpanj, 2009, 23:05:02 »
ja ja, ti sagnut a ja vozio ednog iza sebe
ma stas govorit  :toothy9:
Al u njega je sve serijala

Offline juric_16

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Žabjak
  • Moj Skuter: Zippetollini 4t
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: top secret
  • MojSpuh: top secret
Odg: Cukica vs GPS
« Odgovori #31 : 31 Srpanj, 2009, 00:06:55 »
ja imam zipaća i ne laže
mjerili ja i brla ja na njegovoj apriliji 80 zip pokazuje 70 i nešt sitno
Kad Zip naraste bit će Tuono ;)

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Cukica vs GPS
« Odgovori #32 : 31 Srpanj, 2009, 00:07:47 »
ja imam zipaća i ne laže
mjerili ja i brla ja na njegovoj apriliji 80 zip pokazuje 70 i nešt sitno

to sam ja vec reko.......  ;D

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Cukica vs GPS
« Odgovori #33 : 31 Srpanj, 2009, 00:59:24 »
ja uzeo od frenda Garmin nuvi sto se dijelio uz jutarnji, vozio sam do 60kmh, ne laze kilometra :headbang:
Built Not Bought // Preradjujem cilindre