Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pitanje za vrsne tunere:-)  (Posjeta: 2967 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Pitanje za vrsne tunere:-)
« Odgovori #20 : 09 Srpanj, 2009, 12:48:30 »
Ajde dragi moji tuneri napisat cu setup koji je na mom scoot-u i krajnju brzinu,pa vi ocjenite dali je to top sto se da izvuci iz ovog setup-a

Dakle imam slijedece:

Gillera runner:Blokovi su sa starog nrg-a mc2 iz 1998 godine(navodno imaju serijski duzi prijenos)
Radilica RMS bez plasticnih utega sa polianom klipnjačom    ...:::( :icon_scratch:):::...
Ležajevi Malossi      ležajeve si mogao kupiti i u lagercommerceu. Moji drže već skoro 30000 na trophyju
Separator na lamelicama je iščupan      nadam se da si onda stavio jednostruke lamelice jer ako si ostavio serijske onda ti prolijeva cijelo vrijeme  :toothy3: :laughing9:
Uljna pumpa isključena
Remen serijski          stavi Malossi kevlar
Termo grupa:Malossi MHR replica,nove karike,ali je glava ona dupla od nekog italkit-a(nemam glavu od replice)
Ispuh:LeoVince GP       totalna banana za taj kit, preslab
Karburator:DelLorto 17.5 sa diznom 88        nije problem, al probaj naći 19 ako uzimaš neki jak spuh
Kvačilo serijsko crvene oprugice i crni centralni veci za krug i pol od standardnog         stavi ljubičasti
Variomat serijski,valjčići 4.8 grama

Dijelovi na bloku su novi dakle radilica,lezajevi i vodena,sve je sjelo unutra kao tvornicki (nadaj se  :laughing7:),e sad sa ovim setupom motor ide 85-86 sa tim da do nekih 80 lijepo navlaći,a ostatak mu treba dosta dugo da navuce,pa me zanima dali je to puni potencijal koji MHR replica moze dati?Ovo je prvi put da imam replicu na mašini pa stvarno neznam dali sam joj izvukao maksimum ili bi to trebalo ipak bolje ići?Probao sam se igrati sa kvačilom i variomatom ali nist nisam postigao jer kit kao da nema vise snage......



Molim za pomoc,prijedloge i eventualna rijesenja ovog problema.Hvala............


btw. nešto nisi dobro složio jer to je presporo. Tolko je moja serijala išla  :dontknow:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline bijesna glista

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Vi
  • Moj Skuter: Runner4ever
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: -a
  • MojSpuh: nemam auspuh
Odg: Pitanje za vrsne tunere:-)
« Odgovori #21 : 20 Srpanj, 2009, 10:18:09 »
Aaaaaaaaaaaaa.....odvažim se ja kupiti novi malossi remen kad ono motor ide nevjerovatnih 75 km/h.......Vratim stari remen koji je usput manji u opsegu(kraći) za jedno dobrih 5 cm-a i motor ide 85 pa koji je to k**ra*?Bio sam nabacio gianelli shot od frenda i nisam dobio niti kilometra vise na brzini tako da je auspuh kao moguca opcija sada definitivno iskljucen.E da isao pregledati lamelice kad ono na jednoj strani se izvitoperila i zinula za jedno 2-3 milimetra...sad sam i to promjenio i ajd sad motor ide 90,ali jos uvjek to nije ono.......
Op mala mic imam novi bic sjedni mi na sic ako neceš onda šic.