Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Keeway Fact 50 tuning  (Posjeta: 1963 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pecho_vz

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 51
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Radio Ivanec
  • Mjesto: Ivanec
  • Moj Skuter: Aprilia SR 150
Keeway Fact 50 tuning
« : 20 Srpanj, 2009, 12:29:14 »
Eto mene znatiželjnog opet  :laughing6:

Daklem, svakodnevno proučavam forum i fakat dečki imate i znanja i volje za objasniti i pojasniti nama (konkretno - meni) koji nismo baš na "ti" sa tuningom, sve što nas zanima.

E sad, imam npr budžet od 2000 kn koje bi ulupao u svoj Keeway da poboljšam performanse.
Od "neserijskih" dijelova na njemu su samo rolice Malossi 3,5g i crvene opruge kuplunga. (je, i Malossi naljepnica  :headbang:  )

Skuter ide puno bolje nego sa serijskim rolicama i oprugama, al mi je krajnja brzina jedva nekih 58-60kmh.

Na što bi bilo pametno potrošiti ovu lovu, a da iz skutera izvučem najviše što mogu?

Ajde stručnjaci, pretvorio sam se u oko  :glasses9:

Fala unaprijed!

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Keeway Fact 50 tuning
« Odgovori #1 : 20 Srpanj, 2009, 12:39:30 »
najbolje uzmeš si kit(gus)malossi sport ili trophy od top performances ili polini....to ti je ispod 1000kn(a imaš tu i ljude što naručuju pa ti izađe dosta jeftinije nego u dučanu)
i spuh tipa zx...novi ili polovni(minarelli) i to če ti taman izači oko 2000kn
a karburator mislim da je mikuni 16 što je ok za base tuning e sad neznam dali imaš blokadu na cdi(čentralina)ako je blokiran rebalo bi to mijenjat.
a za ostale stvari variomat kvačilo i ostalo sa vremenom možeš stavit i ne moraš... :icon_thumright:
lovac u mutnom team