Općenito > Generalno o skuterima
Pitanja oko kupnje motora
gokiSP:
a mora se od neceg zivit ;D jos nisi to rijesio? ja brijo da si ti to vec napravio..
Avr_Freak:
budem vidio..a ako pak idem s njim na servis kako bi mogao proci?? :toothy3:
muci me to sad ko vrag..ko bi mi to stavljal dok ja se ne ufuram malo :D
gokiSP:
--- Citat: Avr_Freak - 11 Srpanj, 2009, 20:42:48 ---budem vidio..a ako pak idem s njim na servis kako bi mogao proci?? :toothy3:
muci me to sad ko vrag..ko bi mi to stavljal dok ja se ne ufuram malo :D
--- Kraj citata ---
ako ces ic na servis da ti oni to naprave cijena dijelova ostaje tu negdje ali racunaj + dodatnih 300-400kn za njihove ruke..mozda vise mozda manje..sve ovisi o servisu i ko zna kako ce ti napravit..najbolje ti je to dat da ti napravi neko koga znas ako imas nekog takvog..
Avr_Freak:
hmm..budem vidio..pa ima motor propisani servis da ide na njega..na to sam mislio..pa da on to rijesi i ja mu na ruke dam 8k,,ali ovak
mislim da ne..budem vidio..ako nesto trebam pitat ću naravno!
igor27:
imaš na forumu dečki koji su iz tvoje okolice i kuže se u te stvari.....a nečeš valjda u rijeku na servis......u biti goki je pravi majstor nebi ti bilo žao :grejt: :grejt: :grejt: :grejt:
Navigacija
[0] Lista Poruka
Idi na punu verziju