Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Razlika između aeroxovog diska i SR-ovog (mina)?  (Posjeta: 519 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Razlika između aeroxovog diska i SR-ovog (mina)?
« : 14 Srpanj, 2009, 23:43:06 »
Može li mi netko reći u čemu je razlika između ova dva diska? Naime htio bih u dogledno vrijeme uzeti brakingov disk za skuter, i gledam na njihovim stranicama i izbacuje mi ovaj disk


http://83.211.94.164/catalogo/bk/catalogo/template.asp?cp=294&id_prod=20&id_modello=1&id_tip=2

no ja bih htio kupiti yamahin, koji je ovako odokativno isti, ima 3 rupe, dimenzije su iste.


http://83.211.94.164/catalogo/bk/catalogo/template.asp?cp=333&id_prod=1869&id_modello=1&id_tip=2

Može li mi netko reći, ali sa 100% sigurnošću u čemu je razlika ako postoji između ova 2 diska!

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Razlika između aeroxovog diska i SR-ovog (mina)?
« Odgovori #1 : 15 Srpanj, 2009, 00:05:21 »
90 posto sam siguran da je razlika samo u izgledu,znaci da pase na roxa sr-ov i obrnuto.evo broj clana "David" i njega pitaj jer on to prodaje ;) 098 724 223

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Razlika između aeroxovog diska i SR-ovog (mina)?
« Odgovori #2 : 15 Srpanj, 2009, 10:04:57 »
SR ima Grimeca kocione celjusti, a Aerox Brembo. Ako se dobro sjecam, zadnje plocice od Grimece su iste kao od aeroxa prednje. Ali opet, od aeroxa su diskovi isti, mozda je samo zbog plocica iako bi moralo biti isto.  :icon_scratch:

Usporedi kodove jos negdje