Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner sp 50, problem sa ubrzanjem  (Posjeta: 5397 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner sp 50, problem sa ubrzanjem
« Odgovori #20 : 29 Lipanj, 2009, 07:41:20 »
nek bude veća dizna nema veze, ali rolice oko 6.5 gr, motor se mora vrtiti na 8000 okr da bi išao, možda čak malo više..
ili nabavi multivar :-)

Offline bijesna glista

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Vi
  • Moj Skuter: Runner4ever
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: -a
  • MojSpuh: nemam auspuh
Odg: Runner sp 50, problem sa ubrzanjem
« Odgovori #21 : 29 Lipanj, 2009, 09:24:25 »
Ma remen čovjeće nema što drugo biti.....reci tom u servisu da ti stavi malossi remen ako imaju na stanju i vozi se do mile volje,mozda ti je uvalio i polovni remen tijekom "servisa" znaju oni biti stoka......Meni su skinuli malossi-jev remen i stavili neki seljački na kojem je pisalo isto žutim slovima ali ne malossi nego nest drugo,a to sam skuzio tek nakon mjesec dana........
Op mala mic imam novi bic sjedni mi na sic ako neceš onda šic.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner sp 50, problem sa ubrzanjem
« Odgovori #22 : 29 Lipanj, 2009, 09:51:02 »
nema veze remen s tim, nevjerujem da su mu u servisu skinuli njegov sa 300 km i stavili stari a i remen na serijali izdrži oko 7000 km... malossi remen je nepotreban (Malossi special belt je identičan serijskom)
ja imam na full setupu serijski pa radi dobro..
rekao sam ili lakše rolice ili multivar..
košta 540 kn unutra dobiješ sve i ako imaš serijski spuh, smontiraš sve iz kompleta, neće biti nijedne rupe u ubrzanju a okretaji će biti stalni, oko 7800-8000 okr skroz kroz ubrzanje..
« Zadnja izmjena: 29 Lipanj, 2009, 09:54:01 ivanm »

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Runner sp 50, problem sa ubrzanjem
« Odgovori #23 : 29 Lipanj, 2009, 17:33:16 »
nema veze remen s tim, nevjerujem da su mu u servisu skinuli njegov sa 300 km i stavili stari a i remen na serijali izdrži oko 7000 km... malossi remen je nepotreban (Malossi special belt je identičan serijskom)
ja imam na full setupu serijski pa radi dobro..
rekao sam ili lakše rolice ili multivar..
košta 540 kn unutra dobiješ sve i ako imaš serijski spuh, smontiraš sve iz kompleta, neće biti nijedne rupe u ubrzanju a okretaji će biti stalni, oko 7800-8000 okr skroz kroz ubrzanje..
znaci samo multivar da uzmem i slozim sve sto dodje uz njega

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: Runner sp 50, problem sa ubrzanjem
« Odgovori #24 : 29 Lipanj, 2009, 17:38:15 »
da jedino ne bi mjenjao centralnu oprugu koju dobijes uz multivar... a mozes probat

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Runner sp 50, problem sa ubrzanjem
« Odgovori #25 : 29 Lipanj, 2009, 17:41:07 »
a valjali sta ovaj polini speedcontrol..posto uz njega dobijem i remen  i 2 seta rolica??

Offline paux

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 231
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: okolica Osijeka
  • Moj Skuter: Luna Vision 2
Odg: Runner sp 50, problem sa ubrzanjem
« Odgovori #26 : 29 Lipanj, 2009, 18:00:22 »
imamo isti problem...kad sam ga uzeo...s blokadama sam ga mogao voziti 5 h bez prestanka i isto bi krecao uzbrdo i sve..a sad cim se ugrije na radnu temp..uzbrdo samo stane..idem uzbrdo s dvojicom i on samo gubi obrtaje i staje
koja ti je nosivost skuta? ja i frend se vozili na mojoj luni,možda 10kg preko dopuštene nosivosti,na ravnici došao do 50 i odjedanput skut stane. to mi se desilo i kad sam se vozio sa curom(20kg ispod d.n.) uz blagu uzbrdicu i vjetar u prsima.jednostavno skut izgubi snagu i stane..ugasim ga i upalim i sve opet normalno..
« Zadnja izmjena: 29 Lipanj, 2009, 18:05:27 paux »

Offline Essox

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner sp 50, problem sa ubrzanjem
« Odgovori #27 : 29 Lipanj, 2009, 20:14:42 »
Nisam danas imao vremena za odvest skut na servis al ovih dana budem,  pa javim ovdje kakvi su rezultati jer vidim da nas ima malo više sa sličnim problemom.

Hvala svima na savjetima, sad imam barem neku predodžbu o svemu  :happy6:

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Odg: Runner sp 50, problem sa ubrzanjem
« Odgovori #28 : 13 Srpanj, 2009, 13:58:47 »
Evo sad citam ovu temu pa da ne bih otvarao drugu temu interesuje me koja je fabricka debljina remena za gileru runner 2001 god.?
Gledao sam za stage 6 remen je 18.5x811  a ne verujem da bi kod mene da ide 18,5 posto sad mi je kais na 17.4 ja mislim da je dosta istrosen.