Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Prepravka sa ACI paljenja na CDI ???  (Posjeta: 2794 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rotor

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Prepravka sa ACI paljenja na CDI ???
« : 08 Srpanj, 2009, 01:20:24 »
Nadam se da sam naslov dobro napisao, ako nisam nek me neko ispravi. (mislim ovo oko ACI-a i CDI-a  8) )

Naime, radi se o skuteru peugeot speedfiht 2, sa kodiranim kljucem, koji ima tkz ACI blok paljenja, koji se malo razlikuje od CDI-a. Posto sam cesto imo problema sa ovim kodom kljuca, a sad je skuter stao skroz (crko je ovaj ACI blok), ja sam odlucio da izbacim ovaj nacin paljenja i ubacim klasicni CDI. (najvise iz razloga sto je ACI blok skuplji desetak puta)

Posto je to bilo nesto poprilicno novo za mene, a na netu nisam mogo nista da nadjem, ja sam nasao od druga Vivacity sa CDI-om, malo propratio instalaciju, skonto da je bobina ista, samo se namotaji razlikuju, pa sam prebacio namotaj i magnet sa Vivasitya, nasao odgovarajuci dzek (utikac) za CDI, isjeko odgovarajuce zice, spojio i uspio upaliti speedfihta.

Posto jos to nisam zavrsio, imao bih par pitanja za one koji se eventualno razumiju u ovu tematiku ili ako su nesto slicno radili, a i ja sam spreman da razmijenim svoja iskustva, gdje se koja zica spaja i sve sto vas zanima oko ovoga...

Ujedno, ako ovaka tema vec postoji na forumu, izvinjavam se administraciji, ja je nisam mogao naci...