Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: blokade runner sp50 2007god  (Posjeta: 5790 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: blokade runner sp50 2007god
« Odgovori #20 : 21 Lipanj, 2009, 12:48:02 »
iii kako prijenos ustelati? daj savjete molim te, novi sam oko mehanike i stelanja pa neam blega veze a volio bi nauciti da nevozim svaki dan skuju majstoru.. daj malo objasni sta trebam uraditi da ustelam prijenos..? to ima blokada na variomatu jer mi neide vise od 8000rpm..? ili sta vec? zbunjen sammm :sad1:
pa cek..opisi start motora...kako se ponasa itd...

a blokade nemas

Offline elmir

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: travnik BiH
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP50
  • Moja Kaciga: SUOMY bargy
  • MojSpuh: serijala,uskoro sta bolje
Odg: blokade runner sp50 2007god
« Odgovori #21 : 21 Lipanj, 2009, 12:52:25 »
mah joj sta ja znam,bolje mi je starto pezo od runnera :toothy3: a kad se vozim cuju mi se u deklu valjci,otisli malo 100% ali cisto sumnjam da je do njih cim nece u krajnoj vise od 8000rpm... kad startam kazaljka dodje do 9000rpm i kad ubrzavam vrati se negdje na 7500rpm i u krajnjoj dodje do 8000rpm a kad nema vjetra i kad se sagnem dodje i do 8200rpm :dontknow: :dontknow: sad neznam jeli to normalno.. kakav je tvoj runner? jesu samo skinute blokade? na koliko se on vrti?

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: blokade runner sp50 2007god
« Odgovori #22 : 21 Lipanj, 2009, 12:58:47 »
mah joj sta ja znam,bolje mi je starto pezo od runnera :toothy3: a kad se vozim cuju mi se u deklu valjci,otisli malo 100% ali cisto sumnjam da je do njih cim nece u krajnoj vise od 8000rpm... kad startam kazaljka dodje do 9000rpm i kad ubrzavam vrati se negdje na 7500rpm i u krajnjoj dodje do 8000rpm a kad nema vjetra i kad se sagnem dodje i do 8200rpm :dontknow: :dontknow: sad neznam jeli to normalno.. kakav je tvoj runner? jesu samo skinute blokade? na koliko se on vrti?
pa dobro..valjalo bi servis uraditi...rolice nove..klizace..federe kvacila i centralni..vidjeti remen u kakvom je stanju..pa i njega promjeniti

ono li-la i jesam zadovoljan i nisam...ide sve super..samo kad se ugrije izgubi na startu puno..sto se nebi trebalo desavati jer ima hladjenje remena

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: blokade runner sp50 2007god
« Odgovori #23 : 21 Lipanj, 2009, 13:49:22 »
@gigo:

ovih 70kmh i 11000rpm ti je bilo na nizbrdici jel?

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: blokade runner sp50 2007god
« Odgovori #24 : 21 Lipanj, 2009, 15:30:17 »
@gigo:

ovih 70kmh i 11000rpm ti je bilo na nizbrdici jel?
da..jel po ravnom me je keeway matrix prestizao :)

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: blokade runner sp50 2007god
« Odgovori #25 : 21 Lipanj, 2009, 18:00:12 »
tako sam i mislio

Meni je max bilo 52 kmh s tim da je cura na svom baotianu s blokadom bila brža :D. Al na nizbrdici sam isto uspio max 70kmh hehe

Offline jprekrit

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1016
  • Spol: Muški
  • ♫★♫ Heartbeat @ 128bpm ♫★♫
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivanec
  • Moj Skuter: Runner SP Bianco Fus
  • Moja Kaciga: Vemar VXP Medon
  • MojSetup: Stock
  • MojSpuh: Yasuni R Alu
Odg: blokade runner sp50 2007god
« Odgovori #26 : 23 Listopad, 2009, 20:35:29 »
koji dio moga posta ti nije jasan???

a moj sa svim blokadama je isao max 73km/h

sta cemo sad??
O bokte... pa di si to mjerio? na kojim čukicama ti je kazalo 73 i to sa svima blokadama??? Moj se vrti na 9000 i po čuki ide 55 sa svim blokadama...  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: blokade runner sp50 2007god
« Odgovori #27 : 23 Listopad, 2009, 20:47:12 »
Ako ide 80 nema blokada,a cukice lazu ko pinokio. Na startu se motor razvrti ali kad kuplung ulovi normalno da padaju okretaji. Stavi ga na nogaru i  nabi gas vidit ces da se vrti na 12,13 hiljada.  :binkybaby:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!