Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sekundar za nrg power?  (Posjeta: 903 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline manky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: trenutno bicikl
Sekundar za nrg power?
« : 09 Lipanj, 2009, 21:35:54 »
Htio bi staviti oko 10% duži sekundar na nrg power(kit i ostalo već imam) jer se većinom vozim van grada.Ne znam koji odabrati i koji koliko produžuje prijenos.Ima ih hrpu od malosija i stage6...13/37,13/39.....

Offline rovinj

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: rovinj
  • Moj Skuter: vozim nrg mc 2
  • MojSetup: Malossi MHR 70cc Kit
  • MojSpuh: leovince 70
Odg: Sekundar za nrg power?
« Odgovori #1 : 09 Lipanj, 2009, 22:33:50 »
e ae ako mi mozes pomoč u vazi motora nesto imam kitt i sve i motor mu  gubi o 40 do 70 top performance od 80  malossii


šušte male imam žute i veliku imam bjeluu i imam karbos od  21 sa čokommm ako mi mozes pomoc ili preko msn ak imas  rovinj@live.com

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Sekundar za nrg power?
« Odgovori #2 : 09 Lipanj, 2009, 23:46:21 »
Htio bi staviti oko 10% duži sekundar na nrg power(kit i ostalo već imam) jer se većinom vozim van grada.Ne znam koji odabrati i koji koliko produžuje prijenos.Ima ih hrpu od malosija i stage6...13/37,13/39.....


Ovo o cemu pricas su primari a ne sekundari.

10% nema za tvoj skuter, a najblizi bi bio Polinijev 7% dulji sekundar ili Polini 13% dulji primar.
Malossijev primar je 21% dulji, a od Stage6 postoje 2 primara - jedan je 15% produljenje, a drugi dosta vise.

Offline manky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: trenutno bicikl
Odg: Sekundar za nrg power?
« Odgovori #3 : 10 Lipanj, 2009, 11:38:32 »
Ovo o cemu pricas su primari a ne sekundari.
10% nema za tvoj skuter, a najblizi bi bio Polinijev 7% dulji sekundar ili Polini 13% dulji primar.
Malossijev primar je 21% dulji, a od Stage6 postoje 2 primara - jedan je 15% produljenje, a drugi dosta vise.

Aha,ok,a koja bi bila oznaka tog polinija da ne kupim nešto krivo.(u katalogu su 2 modela oba 16/47,razlika valjda samu u promjeru osovine,17.67 ?)Šta je bolje primar ili sekundar promjeniti,tj šta je lakše.
« Zadnja izmjena: 10 Lipanj, 2009, 11:55:27 manky »

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Sekundar za nrg power?
« Odgovori #4 : 10 Lipanj, 2009, 11:57:30 »
Aha,ok,a koja bi bila oznaka tog polinija da ne kupim nešto krivo.Šta je bolje primar ili sekundar promjeniti,tj šta je lakše.

Na Nrg Poweru je lakse primar promijeniti jer ne trebas skidati kotac nego samo poklopac getribe, ali ces trebati otici nekome ko ima presu da ti ispresa mali zupcanik sa originalne getribe i upresa u polinijevu.
Polini sekundar trazi skidanje auspuha i zadnjeg kotaca.

Shifra primara od 13% produljenja je 202.1378, a sekundara od 7% 202.1380


E sad, ja ti imam bas taj primar od 13% od polinija i srednji zupcanik sa njime pa ne treba nista upresavati neko samo promijeniti, ali ti si u Puli, a ja dijelove ne saljem postom. Ako imas nekog ko bi to u ZG mogao preuzeti, ja ti to prodam jer sam skinuo sa skutera (sve je ispravno i ima manje od 1000km). Za detalje na PM

Offline manky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: trenutno bicikl
Odg: Sekundar za nrg power?
« Odgovori #5 : 10 Lipanj, 2009, 12:13:44 »
Shifra primara od 13% produljenja je 202.1378, a sekundara od 7% 202.1380

Još jedno pitanje: kako se računa u % koliko je prijenos duži.Znam da je bila tema na forumu ali sad ne mogu naći.