Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Serdarević exhaust  (Posjeta: 7219 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline smmania

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • ?ovik sa Škoja
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://bikepics.com/members/dino0706/
  • Mjesto: Baška-Rijeka
  • Moj Skuter: RR -bike patike
  • MojSpuh: YOSHIMURA TRC
Odg: Serdarević exhaust
« Odgovori #20 : 07 Lipanj, 2009, 16:28:05 »
sve u svemu spuhic je apoteka napravljen  :icon_thumright:
ja danas se vracam doma i murija na stanici bila,izade mi pandur na cestu i pocne mahat(a nema palicu),a ja iz kulture poceo njemu mahat i secer na kraj prodem pokraj njega i potrubim iz postovanja

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4278
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Serdarević exhaust
« Odgovori #21 : 07 Lipanj, 2009, 20:31:53 »
najbolje mi to kak ekipa brije na inžinjere... daa oni su stručni i nepogrešivi... a niko se ne sjeća tecnigasa koji se na big boreu doslovno raspao u dosta kratkom vremenu... ima još nekih vrlih rješenja.... dok je jedan akrapovič isto bio proizvod iz garaže i eto di je sad ;)

Ja priznam da mi je serda pregorio... al sam dobio novog ovog puta prerađenog prema akrapoviču... zasad ima 600 km i sve ok (prvi je pregorio puno ranije)

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Serdarević exhaust
« Odgovori #22 : 07 Lipanj, 2009, 21:39:16 »
najbolje mi to kak ekipa brije na inžinjere... daa oni su stručni i nepogrešivi... a niko se ne sjeća tecnigasa koji se na big boreu doslovno raspao u dosta kratkom vremenu... ima još nekih vrlih rješenja.... dok je jedan akrapovič isto bio proizvod iz garaže i eto di je sad ;)

Ja priznam da mi je serda pregorio... al sam dobio novog ovog puta prerađenog prema akrapoviču... zasad ima 600 km i sve ok (prvi je pregorio puno ranije)
Evo kako razgovara normalan čovjek izgorio mu je auspuh i lijepo je napisao dobio je novi,koji je rađen prema akrapu,ali opet taj novi nema predkomore ima jednu prigušnicu,koja je samo za to da top duže traje da plašt ne požuti :icon_thumright:
Ja imam jedan koji je na motoru već 7000km ima jednu žutu točkicu voženo je svakako i ne smeta mi to i dalje uzimam auspuhe od serdarevića i to bez ikakvih prigušnica rađene po starom principu jer meni ne smeta da mi se pojavi žuta točkica nakon toliko km,evo sljedeći tjedan naručujem još jedan ovakav jer sam s ovime full zadovoljan,ja opet kažem kome se ne sviđa ne mora ni pisati niš i molim one koji nisu probali da ne pljuvaju čovjeku po radu jer čovjek se trudi jedan akrapović je krenuo isto iz garaže vidi ih danas,imam auspuh koji sam kupio pred godinu i pol i ovaj danas i samo kad se stave jedan kraj drugoga vidi se da se pomak izrada je sve bolja i bolja,opet kada probate pišite.........

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Serdarević exhaust
« Odgovori #23 : 07 Lipanj, 2009, 23:23:54 »
dali je serdarević dobar ili loš auspuh? to se u ovoj temi više rješit neće.



i lokot