Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ostao bez ulja!!!?  (Posjeta: 6938 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline grbi128

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: dt125
  • Moja Kaciga: Airoh dome
  • MojSetup: Mhr replica,m2000,kevlar,delta,top plava,dell19,
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: ostao bez ulja!!!?
« Odgovori #20 : 30 Svibanj, 2009, 02:08:47 »
ostavit cu ovu radilicu,ali ako bude potrebe stavit cu topovu s plavim polutkama...jeli ovo ostetilo radilicu? luft?
« Zadnja izmjena: 30 Svibanj, 2009, 02:10:26 grbi128 »

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: ostao bez ulja!!!?
« Odgovori #21 : 30 Svibanj, 2009, 02:14:12 »
nadajmo se da nije nista osjetila ali poslusaj savjet i ne vozi se sad vise s ovakvim skutom jer mozes samo sranje napravit...strpi se malo i onda se vozi ko covjek... :icon_thumright:

Offline grbi128

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: dt125
  • Moja Kaciga: Airoh dome
  • MojSetup: Mhr replica,m2000,kevlar,delta,top plava,dell19,
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: ostao bez ulja!!!?
« Odgovori #22 : 30 Svibanj, 2009, 02:18:59 »
nadajmo se da nije nista osjetila ali poslusaj savjet i ne vozi se sad vise s ovakvim skutom jer mozes samo sranje napravit...strpi se malo i onda se vozi ko covjek... :icon_thumright:

hvala na savjetu ali treba mi skut,vozit cu se max 1-2km od kuce...a i ide normalno ko prije,samo me j*be ''dimni start''  :icon_thumright: :sad1:  :dontknow:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: ostao bez ulja!!!?
« Odgovori #23 : 30 Svibanj, 2009, 02:26:53 »
ako ti je bas potreban vozi i nadaj se najboljem...motor moze ic dobro ali to ne znaci da je unutra dobro...meni je skuter isao 140 kao i inace a za zakundu je pukla klipnjaca na pola...ugl. ostao si bez ulja i klip se pregrijao sto je uzrokovalo sirenje klipa i naravno blokiranju u cilindru a blokiranje je moralo ostetit karike i mora bit riseva na klipu i cilindru e sad je pitanje koliki su i kad ce i dali ce ti risevi prouzrokovat zapinjanje karika tj. zaribavanje...tako da to sto ces se vozit stedi ga... :icon_thumright:

Offline grbi128

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: dt125
  • Moja Kaciga: Airoh dome
  • MojSetup: Mhr replica,m2000,kevlar,delta,top plava,dell19,
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: ostao bez ulja!!!?
« Odgovori #24 : 30 Svibanj, 2009, 14:02:09 »
ako ti je bas potreban vozi i nadaj se najboljem...motor moze ic dobro ali to ne znaci da je unutra dobro...meni je skuter isao 140 kao i inace a za zakundu je pukla klipnjaca na pola...ugl. ostao si bez ulja i klip se pregrijao sto je uzrokovalo sirenje klipa i naravno blokiranju u cilindru a blokiranje je moralo ostetit karike i mora bit riseva na klipu i cilindru e sad je pitanje koliki su i kad ce i dali ce ti risevi prouzrokovat zapinjanje karika tj. zaribavanje...tako da to sto ces se vozit stedi ga... :icon_thumright:

a znam,sad mi je krizma za tj. dana pa cu imat para :toothy3: ,onda cu uzet deltu,wingbell,topovu radilicu,mhr replicu(ili polini sport-a,nisam siguran),karb 19 i jos neke dijelove....jedino ovako znam na cemu sam... :icon_thumright:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: ostao bez ulja!!!?
« Odgovori #25 : 30 Svibanj, 2009, 14:06:02 »
o ljep setup ce bit...svakako ljepsi od sadasnjeg hehe

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: ostao bez ulja!!!?
« Odgovori #26 : 30 Svibanj, 2009, 14:12:50 »
ja imam kit i tocim inino.. i zadovoljan sam sa uljem nema nikakvih problema
meni je serijala odkazala zbog tog ulja. svakih 1000km potrosi se litra.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline grbi128

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: dt125
  • Moja Kaciga: Airoh dome
  • MojSetup: Mhr replica,m2000,kevlar,delta,top plava,dell19,
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: ostao bez ulja!!!?
« Odgovori #27 : 30 Svibanj, 2009, 18:30:32 »
meni je serijala odkazala zbog tog ulja. svakih 1000km potrosi se litra.

jesi busio specijalu? jeli znas gdje u dubrovniku ima neko ko to radi?(zao mi ga je bacit,barem neka ga imam pri ruci)

Offline grbi128

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: dt125
  • Moja Kaciga: Airoh dome
  • MojSetup: Mhr replica,m2000,kevlar,delta,top plava,dell19,
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: ostao bez ulja!!!?
« Odgovori #28 : 30 Svibanj, 2009, 22:26:03 »
(ne radi mi edit)

sad znam da je sve otislo u racku,prijatelj koji se vozio iza mene mi je rekao da mi je bacao iskre iz auspuha... :sad1:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: ostao bez ulja!!!?
« Odgovori #29 : 30 Svibanj, 2009, 22:33:24 »
hah,zato bih piagio polomio......ni prvi ni zadnji put da se to dogadja na pia masinama,nula....kad sve fino stavis,kit i te pi*darije,ukloni pupmu ulja i sam radi mjesavinu :icon_thumright:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: ostao bez ulja!!!?
« Odgovori #30 : 30 Svibanj, 2009, 23:37:31 »
(ne radi mi edit)

sad znam da je sve otislo u racku,prijatelj koji se vozio iza mene mi je rekao da mi je bacao iskre iz auspuha... :sad1:

a sta sam ti ja rekao?

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: ostao bez ulja!!!?
« Odgovori #31 : 30 Svibanj, 2009, 23:41:40 »
hah,zato bih piagio polomio......ni prvi ni zadnji put da se to dogadja na pia masinama,nula....kad sve fino stavis,kit i te pi*darije,ukloni pupmu ulja i sam radi mjesavinu :icon_thumright:
nemos uljnu na pia samo tako maknit, jer drzi i mikroremen vodene, mozes ju iskljucit da vrti u krug ulje, pa sam radit , al svejedno je tu. ili iskemijat nesto da drzi mikroremen, pa da se makne skroz

Offline grbi128

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: dt125
  • Moja Kaciga: Airoh dome
  • MojSetup: Mhr replica,m2000,kevlar,delta,top plava,dell19,
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: ostao bez ulja!!!?
« Odgovori #32 : 31 Svibanj, 2009, 00:18:58 »
a sta sam ti ja rekao?

on vozi isto ko prije,ali baca iskre malo :P.....nema voznje za mene...jos malo :toothy10:

hah,zato bih piagio polomio......ni prvi ni zadnji put da se to dogadja na pia masinama,nula....kad sve fino stavis,kit i te pi*darije,ukloni pupmu ulja i sam radi mjesavinu :icon_thumright:

tako ce i bit....sam cu pravit mjesavinu,a uljnu cu kako tako odspojit-ima u alfinom projektu kako je on napravio pa cu i ja tako.... :icon_thumright:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: ostao bez ulja!!!?
« Odgovori #33 : 31 Svibanj, 2009, 01:04:54 »
jesi busio specijalu? jeli znas gdje u dubrovniku ima neko ko to radi?(zao mi ga je bacit,barem neka ga imam pri ruci)
nisam busio specijalu, stoji mi cilindar u garazi, busenje specijale ti je 150kn, odprilike, znam da je ovaj jedan momak nosio u nekoga da mu busi na cilindru od dt-a ne znam kako se zove i platio je 150kn.. al mozes saznat u dantea na boninovu u servisu, oni su meni busili specijal na trophyu, sad ne znam dal oni to radi ili nose nekome.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline grbi128

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: dt125
  • Moja Kaciga: Airoh dome
  • MojSetup: Mhr replica,m2000,kevlar,delta,top plava,dell19,
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: ostao bez ulja!!!?
« Odgovori #34 : 31 Svibanj, 2009, 01:10:26 »
nisam busio specijalu, stoji mi cilindar u garazi, busenje specijale ti je 150kn, odprilike, znam da je ovaj jedan momak nosio u nekoga da mu busi na cilindru od dt-a ne znam kako se zove i platio je 150kn.. al mozes saznat u dantea na boninovu u servisu, oni su meni busili specijal na trophyu, sad ne znam dal oni to radi ili nose nekome.

znaci u dantea mogu...tnx  :icon_thumright: