Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nekoliko pitanja - Beverly 250 IE (Totalni outsider)  (Posjeta: 8017 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pineal

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: Auspuf
Nekoliko pitanja - Beverly 250 IE (Totalni outsider)
« : 08 Svibanj, 2009, 17:13:35 »
Imam nekoliko pitanja u vezi Beverly-a - o skuterima znam koliko i o teoriji relativnosti. Mene i skuter veže jedino činjenica da imam položenu "A" kategoriju  ;D. Daklem pojavilo mi se nekakvo kapanje, nekakve tekućine iz nečega što se vidi na slici. Kapa po auspuhu jako sporo. Kakva je to tekućina - djeluje mi kao ulje i kako to sanirati.



Drugo pitanje je u vezi stop svijetla i paljenja motora. Dakle pritiskom na lijevu kočnicu ne svijetli stop svijetlo, a isto tako kod paljenja - ne mogu koristiti lijevu ručicu. U čemu je problem? Desna radi normalno.

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Nekoliko pitanja - Beverly 250 IE (Totalni outsider)
« Odgovori #1 : 08 Svibanj, 2009, 17:21:38 »
ovo ti kaplje antifriz ili voda,ovisi sta koristis za hladjenje motora...a ovo za kocnicu ti je otisao osigurac ili se odsarafio na pumpici kocnice...

Offline pineal

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: Auspuf
Odg: Nekoliko pitanja - Beverly 250 IE (Totalni outsider)
« Odgovori #2 : 08 Svibanj, 2009, 20:04:10 »
Pošto sam motor kupio polovni, nisam sa njim dobio user manual - mogu li to negdje nabavit? Pitao sam kod zastupnika, pa nemaju. Gdje se provjeri razina rashladne tekućine? A kutija s osiguračima?

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Nekoliko pitanja - Beverly 250 IE (Totalni outsider)
« Odgovori #3 : 08 Svibanj, 2009, 23:52:25 »
Pošto sam motor kupio polovni, nisam sa njim dobio user manual - mogu li to negdje nabavit? Pitao sam kod zastupnika, pa nemaju. Gdje se provjeri razina rashladne tekućine? A kutija s osiguračima?
neznam di bi mogao nabavit user manual...razina tekucine bi trebala biti ispred volana ispod plastike,a osiguraci kod akumulatora... :icon_scratch:

Offline pineal

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: Auspuf
Odg: Nekoliko pitanja - Beverly 250 IE (Totalni outsider)
« Odgovori #4 : 09 Svibanj, 2009, 00:12:25 »
Hvala meštre.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Nekoliko pitanja - Beverly 250 IE (Totalni outsider)
« Odgovori #5 : 09 Svibanj, 2009, 00:16:47 »
ako mu radi jedan a ne druga..onda mu je 100% otiso prekidc onaj koji kad pustis kocnicu ne svijetli stop a kad pritisnes svijetli....ne vidim zasto bi bilo do osiguraca :S jer nema logike ako mu pali na jednu kocnicu a na drugu ne ...ti prekidaci ti se nalaze..kad skines plastike oko volana ..vidit ces pored rucke od kocnice imaju idu 2 zice i dzek i ustekane su tu u malo crno cudo..to ti je prekidac ...koji je 90% sam siguran otiso....
« Zadnja izmjena: 09 Svibanj, 2009, 00:18:22 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Nekoliko pitanja - Beverly 250 IE (Totalni outsider)
« Odgovori #6 : 09 Svibanj, 2009, 00:26:08 »
a ovo za vodu samo stegni ovu selnu... ako treba stavi drugu i vozi ;) kolko vidim na spoju je tako da ono  :)

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Nekoliko pitanja - Beverly 250 IE (Totalni outsider)
« Odgovori #7 : 09 Svibanj, 2009, 00:30:46 »
ma skini te selne i odi kupi one od inoxa u obliznji zeljezar i stegni dovoljno da prestane kapat,,a za stop svijetlo i paljenje ti je kriv prekidac stop svijetla koji je vjerojatno bacio riku on ti se nalazi na rucici kocnice iz njega izlaze dvije zice i mozes ga odvrnit ima svoj navoj...kostako sam vrag u piaggio centru,,,procitaj na rucici kocnice marku kocnice i javi meni mozda ja imam dolje nesto polovno  :icon_thumright:

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Nekoliko pitanja - Beverly 250 IE (Totalni outsider)
« Odgovori #8 : 09 Svibanj, 2009, 15:38:43 »
meni je an runneru otisao taj prekidac i samo sam ga izvadio van,ocistio ga i nasprico malo wd-a...nije on crko nego je ona mala pumpica koja ulazi i izlazi van na stisak kocnice zastekao od prasine i zaglavio se...skini ga dole,naspricaj malo wd-a i rukom par puta stisni i vrati nazad i radit ce...

Offline pineal

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: Auspuf
Odg: Nekoliko pitanja - Beverly 250 IE (Totalni outsider)
« Odgovori #9 : 10 Svibanj, 2009, 11:51:59 »
he he he - hvala na savjetima. Baš ću se zabavit malo i vidit jel prekidač pokvaren ili samo treba čišćenje. Hvala

Offline pineal

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: Auspuf
Odg: Nekoliko pitanja - Beverly 250 IE (Totalni outsider)
« Odgovori #10 : 11 Svibanj, 2009, 11:21:03 »
Koji antifriz da stavim u Beverlija? Neki bolji ili je svejedno pa može i neki Inin?

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Nekoliko pitanja - Beverly 250 IE (Totalni outsider)
« Odgovori #11 : 11 Svibanj, 2009, 12:25:02 »
Stop šalter je riknuo...ne kosta puno i jednostanvo je za zamjeniti...

Drugo vodena kak su ti vec rekli...za daljnje informacije mos pitati u bilo kojem Piaggio centru...
Under construction...

Offline pineal

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: Auspuf
Odg: Nekoliko pitanja - Beverly 250 IE (Totalni outsider)
« Odgovori #12 : 11 Svibanj, 2009, 14:40:02 »
Dobio sam preporuku da ne moram stavljati antifriz preko ljeta - da je dovoljna i destilirana voda. Šta da radim?

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Nekoliko pitanja - Beverly 250 IE (Totalni outsider)
« Odgovori #13 : 11 Svibanj, 2009, 15:09:28 »
pa preko ljeta nema potrebe...bitno da prije zime ispustis vodu i ulijes antifriz da se ne smrzne..
Under construction...

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Nekoliko pitanja - Beverly 250 IE (Totalni outsider)
« Odgovori #14 : 11 Svibanj, 2009, 22:08:09 »
Pošto je to beverly 250 tu se nema šta dirat i kemijat previše. To je mašina koja je u serijali koliko sam skužio, user manual ćeš nać na internetu. Preko ljeta radi mješavinu antifriza i destilirane vode 30% to ti je do nekih -15 stupnjeva. A za zimu si možeš radit jaču mješavinu tipa 50-60%.
Zašto? Jer antifriz u mješavini ali i kao 100% (iako se kao takav rijetko toči) tekućina podmazuje vodenu pumpu pa ti to produžuje rok njezine trajnosti, sve u svemu dobio si odgovore pa kreni šarafat  :icon_thumright:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka