Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner ST200 - ručica gasa, 2 problema  (Posjeta: 1728 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline _nino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Sibenski List
  • Mjesto: Sibenik
  • Moj Skuter: Beverly ST 350
Runner ST200 - ručica gasa, 2 problema
« : 07 Studeni, 2009, 17:13:14 »
Prvi problem: Jel normalno da na rucici gasa ima 'lufta' skoro za cetvrtinu kruga prije nego gas pocne hvatat?

Drugi problem: Kako je bila kisa zadnjih par dana, rucica mi vise ne 'klizi' dobro i zna mi se dogoditi da se gas zaglavi, odnosno da kad pustim rucicu, ona ostane na mjestu i motor ide dalje. Jel bi pomoglo da ja to malo spricnem WD-om???

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Runner ST200 - ručica gasa, 2 problema
« Odgovori #1 : 07 Studeni, 2009, 17:26:53 »
normalno je da ima mali luft ali ne 1/4 pregledaj malo di ti ja taj luft pa ga saniraj a ovo sta zapinje isto moze bit do tog lufta..ako nije kapni kap ulja u buzis i kap gore u sistem rucke i to ti je to

Offline zipst

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: na hrpi
  • MojSetup: trkeci
  • MojSpuh: probusen
Odg: Runner ST200 - ručica gasa, 2 problema
« Odgovori #2 : 07 Studeni, 2009, 17:29:21 »
normalno je da ima mali luft ali ne 1/4 pregledaj malo di ti ja taj luft pa ga saniraj a ovo sta zapinje isto moze bit do tog lufta..ako nije kapni kap ulja u buzis i kap gore u sistem rucke i to ti je to
a prije toga provjeri buzir da nije negdi prilomljen, nategnut ili sl, trebalo bi to ic glatko i bez wd-a
covjece jos da je nastavio i bez karba radit,pa ti bi se djabe vozio

Offline devil_ma-yela

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
Odg: Runner ST200 - ručica gasa, 2 problema
« Odgovori #3 : 07 Studeni, 2009, 17:32:54 »
normalno je da ima mali luft ali ne 1/4 pregledaj malo di ti ja taj luft pa ga saniraj a ovo sta zapinje isto moze bit do tog lufta..ako nije kapni kap ulja u buzis i kap gore u sistem rucke i to ti je to

prevelik luft,a ovo šta ručica od gasa malo zapinje, ja bi reko da je to zato što se namočilo pa se to dešava, tako meni zna bit poslije pranja. kapni ulja/wd i trebalo bi bit riješeno.
::..kada se pije, pijem! kada se jede, jedem! kada se radi, NE SMETAM!!..::

teško je bit budala, konkurencija je velika!
 Bjelovar Team forum: http://bjteam.s2.bizhat.com/index.php?sid=bc65d012d58480086a3a34ff09d6226f&mforum=bjteam

Offline _nino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Sibenski List
  • Mjesto: Sibenik
  • Moj Skuter: Beverly ST 350
Odg: Runner ST200 - ručica gasa, 2 problema
« Odgovori #4 : 07 Studeni, 2009, 17:51:14 »
OK, hvala na odgovorima, probat cu sredit to sutra ako ne bude kise... ili u najgorem slucaju morat cu na servis, jos dok je pod garancijom  :)

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Runner ST200 - ručica gasa, 2 problema
« Odgovori #5 : 07 Studeni, 2009, 17:52:46 »
Ej! Rucica je normalna,mozes je napet na sajli ali radije ne jel se zna desit da kad skrenes do kraja doda sam gas!!!

Zapinje ti jer je preblizu uteg volana!!! Odserafi ga i stavi ispod podlosku i to je to (99%)  :icon_thumright:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!