Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: speedfight 2 ili jet force  (Posjeta: 12832 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline boleee

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 110
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Cpi - Oliver
  • MojSpuh: ZX
Odg: speedfight 2 ili jet force
« Odgovori #40 : 22 Svibanj, 2009, 12:10:02 »
a STAS :) ;D
O_o

Offline Joker2206

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 15
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: original
Odg: speedfight 2 ili jet force
« Odgovori #41 : 22 Svibanj, 2009, 13:47:33 »
On se dvoumi između Peugeota i Peugeota , a ja sam se dvoumio između Peugeota i Yamahe ! Koja dilema. Peugeot mi je bio ljepši (Jet Force) i udobniji...ali kvaliteta mi je bila nepoznata i uzeo sam Yamahu.

Da se dvoumim između Peugeota i Peugeota , uzeo bih Peugeota. Haha...Ali Jet Force definitivno.
« Zadnja izmjena: 22 Svibanj, 2009, 13:51:30 Joker2206 »

Offline Scooter

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: speedfight 2 ili jet force
« Odgovori #42 : 31 Svibanj, 2009, 09:35:40 »
Peugeot Jet Force je 10 puta bolji....bolje ubrizgavanje (direktno), više snage, ljepši izgled, kvalitetniji, bolje kočnice, bolji okvir (kod jet forca dvostruke alminijske grede a kod speedfighta cijevasti), a i stabilniji je na cesti...Jet Force 100%  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Skuteri u srcu ;)

Offline boleee

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 110
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Cpi - Oliver
  • MojSpuh: ZX
Odg: speedfight 2 ili jet force
« Odgovori #43 : 31 Svibanj, 2009, 11:25:57 »
Peugeot Jet Force je 10 puta bolji....bolje ubrizgavanje (direktno), više snage, ljepši izgled, kvalitetniji, bolje kočnice, bolji okvir (kod jet forca dvostruke alminijske grede a kod speedfighta cijevasti), a i stabilniji je na cesti...Jet Force 100%  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Bolje ubrizgavanje (DIREKTNO) :D:D:D

ima ces ti DIREKTAN kvar na motoru ;)
O_o

Offline marko1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 557
  • Spol: Muški
  • Cijeli život u Mercedesu dao bi za jedan dan u BMW
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 2
Odg: speedfight 2 ili jet force
« Odgovori #44 : 31 Svibanj, 2009, 11:32:09 »
Bolje ubrizgavanje (DIREKTNO) :D:D:D

ima ces ti DIREKTAN kvar na motoru ;)

tocno to....a gle tipa...bolje ubrizgavanje!!!hehehehehe,ja nisam cuo za sf2 sa direktnim ubrizgavanjem...isuse koji lik!!! :binkybaby:
Živi život živih jer život je JEDAN!!!

Offline sladjan94

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bos.Gradiska
  • Moj Skuter: Speedfight 2
  • Moja Kaciga: HJC Session
  • MojSetup: Mislite na kitu?
  • MojSpuh: ZX - carbon
Odg: speedfight 2 ili jet force
« Odgovori #45 : 24 Siječanj, 2012, 21:57:05 »
Ne znam bas sta pojedini clanovi bas zele da kazu ali ovo je postalo kao neka prepirka!Jedni hvale sf-a a drugi hvale jet a treci yamahu!Sad da peugeot ne valja nije tacno valja!Valja i jet mada nisam cuo bar kod mene da se neko sa njim pohvalio bas!Licno sfa vozim u redu je sve ali samo mrzim kad neko nesto lupi sto nema veze sa vezom a mozda nikad sjeo na motor nije bar takav dojam imam!Ali sve je stvar ukusa i misljenja!Poz :hello:

Offline Gelipterina

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Peugeot Jet Force
  • Moja Kaciga: Dainese d181
  • MojSetup: u potpisu...
  • MojSpuh: Gianelli Reverse
Odg: speedfight 2 ili jet force
« Odgovori #46 : 26 Ožujak, 2012, 01:48:40 »
Imam Jet Forcea vec 2 godine. I iako ima nekih mana, kupio bih ga ponovo. U 6000km, mi se  raspala ona cijev sta dovodi zrak u katalizator, posto je gumena. Al, sam stavio rezonantni auspuh, pa me to vise ne brine.

Originalni karburator je...ne bas dobar.  :) Od kad sam stavio polovnog dellorta 17,5 preporodio sam se. Potrosnja mi je malo pala, uz puno bolji odaziv na gas. Serijski ima prejaku smjesu na srednjem gasu (nakon sta se stavi veca dizna radi reze, pa puno trokira dok je hladan), a nemoze se micat igla. Nit se moze stelat smjesa na leru. Nit su dizne lako dobavljive, trebao sam potegnut na ebay.

Skuter je veci, tezi od prosjeka, tako da kao serijski mozda nije najkonkurentniji u ubrzanju, ali uz par modifikacija ide fino.

Najveca mana u usporedbi sa Talijanima se po meni pokazala u obliku poteskoca kod nabavke rezervnih, ili tuning djelova. Kod nas ih nema ili ako i da, onda su cjene nerealno visoke. Tako da za sve, odmah idem gledat preko grane. Srecom sad postoji internet, pa ti sve dodje na kucnu adresu.

Malossi Sport 70ccm, polirani kanali, Gianelli Reverse, Dellorto 17.5 PHVA TS, getriba +17,5%, Stage 6 Sport Pro vario, pomankuto paljenje, HID...

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: speedfight 2 ili jet force
« Odgovori #47 : 15 Siječanj, 2013, 18:04:37 »
ja sam ga imao 4 godine u kojih sam prešao nekih 15.000 km-a bez ijedne velike greške...Služio me je besprekorno!!! Ovo za tuning delove kao i druge delove se slažem s gelipterinom, em ih je manje nego za nekog talijana em su skuplji....

Što se tiče udobnosti u vožnji, kao i o kočnicama Jet-force je daleko ispred svojih konkurenata...
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Maurini-Tuning

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 738
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Konavle
  • Moj Skuter: NRG power
  • Moja Kaciga: Vemar Tai2K
  • MojSpuh: hrđavi TT for rejsing
Odg: speedfight 2 ili jet force
« Odgovori #48 : 16 Siječanj, 2013, 15:17:48 »
Jet forca nisam vozio,ali mi je lijep... Masine sa direktnim ubrizgavanjima ti bas nisu pouzdane za neko tuniranje...Po meni je SF2 dobar motor,ne slusaj one price po forumima,Pezo ovo ono...To je dobar motor i ide bez problema,sa normalnim odrzavanjem kao kod vecine 50ccm skutera... :icon_thumright: Ima mi ga susjed i ima dosta kilometara,ali se vozi samo ljeti...Motor je sto se tice masine kao prvoga dana,a plastike nisu nigdje puknute,samo neke imaju manje ogrebotine...Ali to je sve normalno...

Imao sam i ja SF-a,ali jedinicu...Mogu se dobro natunirat',jedino su Pezo skuteri malo sporiji od talijana,ali zanemarivo... :)
Sto se SF-ove vozljivosti tice,treba se naviknuti malo na mono vilicu,ali kad se odradi jedan krug sa motorom sve to dođe na svoje,udoban je i lijep...A ovo na prijasnjim stranicama o mono vilici,nije istina da ona ne valja...Da ne valja ne bi je koristio motor od 150-160ks Britten V1000 koji je prestizao Ducatije i vozio na TT-u, Isle of Man :icon_thumright:

Pia NRG :)

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: speedfight 2 ili jet force
« Odgovori #49 : 16 Siječanj, 2013, 15:25:05 »
Masine sa direktnim ubrizgavanjima ti bas nisu pouzdane za neko tuniranje..


Gori si nego runner...Do kad mislite pisat pi*darije po forumu?
Znači ti smatras da znas bolje nastelat karb nego tim inženjera u Malossiju zna napravit komp sa mapom ubrizgavanja za njihov cilindar?
Uz sve to da još i imas manju potrošnju?

U izbor skutera ne ulazim,jeta nikad nisam vozil,al ok mi izgleda...
Sf-a sam vozil, nije mi se dopal...
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline Maurini-Tuning

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 738
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Konavle
  • Moj Skuter: NRG power
  • Moja Kaciga: Vemar Tai2K
  • MojSpuh: hrđavi TT for rejsing
Odg: speedfight 2 ili jet force
« Odgovori #50 : 16 Siječanj, 2013, 15:59:48 »
Pa ovdje,na forumu sam procitao da nisu bas masine sa direktnim ubrizgavanjem pogodne za neki tuning...Nisam ja kriv sto sam ovo napisao,nego neki drugi od kojih sam ovo procitao...Na ovaj forum sam dosta naucio,a dosta i gluposti napisao...ali skoro dosta gluposti koje sam pisao sam procitao na forumu...A ja bih sve to brisao da sam mod,da se ovo ne ponavlja.....

sad tvoja iskustva sa tom masinom kada je tunirana ne znam,sorry sto sam to krivo rekao,ali ne znam bas sve stvari,pa mislim da cu ih na forumu nauciti,ali nazalost svakim danom na forumu sve vise i vise gluposti...
Pia NRG :)

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: speedfight 2 ili jet force
« Odgovori #51 : 16 Siječanj, 2013, 16:15:37 »
Pa naravno da je ssvaki dan sve više gluposti kad svako piše ono kaj izmisli u glavi ko neku provjerenu činjenicu...
A dok vam dođe warn za pisanje gluposti onda se otvaraju teme,zašto mi stoji zeleni znakic u profilu...
Al samo malo mozak treba uključit i sve bude jasno...
Kakve veze dovod goriva ima s icim ako su klip i cilindar isti i za karb i za i.e.,razlika je u glavi samo...
Znači ako su oba dobro ustelana,isto budu trajali...
Ti ako pročitaš gluposti,prijavi post i on bude izbrisan,a ne da prenosis tuđa "mišljenja" koja nemaju veze sa zdravim razumom...

I opet ponavljam, đir na školskom igralistu sa frendovim sfom nije dovoljan za mjerodavno mišljenje...
Treba barem jedno vrijeme vozit neki skuter da bi se dala ocjena o njemu...
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline Maurini-Tuning

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 738
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Konavle
  • Moj Skuter: NRG power
  • Moja Kaciga: Vemar Tai2K
  • MojSpuh: hrđavi TT for rejsing
Odg: speedfight 2 ili jet force
« Odgovori #52 : 16 Siječanj, 2013, 16:36:04 »
Da,u pravu si. :icon_thumright:

Samo nisi za ovo misljenje o SF-u koje mislis da sam stekao đirem na skolskom igralistu...Taj sam motor vozio dosta puta i znam da motor sluzi,zato sto znam da nikad nikakvog kvara nije imao...Samo redovni servisi i to je to
Pia NRG :)

Offline RoSsI 46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 259
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zlobin,RI
  • Moj Skuter: Peugeot Speedfight 2
  • Moja Kaciga: AGV
Odg: speedfight 2 ili jet force
« Odgovori #53 : 18 Siječanj, 2013, 01:07:56 »
Imam Speedfight-a 2007.godište, 6000 km, sve serijsko,uvijek dobro pali, redovito servisiran, nikad nisam imao problema sa njim, sjedi, pali i vozi :)  što se tiče izgleda meni je Speedfight ljepši(ne zato šta ga ja imam), vilica na SF-u je ok, jednako dobro amortizira kao i ostali skuteri koje sam vozio tako da nemam nikakve pritužbe na vilicu

Offline silvio

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrava
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox 50
  • Moja Kaciga: HJC
  • MojSetup: sporcke kuglice
  • MojSpuh: giannelli reverse
Odg: speedfight 2 ili jet force
« Odgovori #54 : 18 Siječanj, 2013, 07:48:18 »
Imao sam speedfighta do prije neki dan
Nekako me losa sreca pratila s njim
Kupio sam ga u stanjubko nov od jednog covjeka koji je radio u bivsem servisu forticar
Poslje sam skuzio da je bio slozen i da je masina slouena
Rama 2006. Blokovi 2003. I tako
Al dero sam ekipu samo sa yasunijem dok su oni isto imalo rezice i multivare  frgice ibtak
Al ta slava nije dugo trajala tak dobro je iso nekih 2 mjeseca i onda sve losije i losije
Linerna polutka je dala svoje nije otvarala do kraja,zamjenio sam to al opet nije iso
Medutim ja sam pao prvi dan s njega xd jbg prvi put naskuterubi tako  :)
Pao mi je bratic jednom laganini i malo vise frend xd
Na njega dam jos stavio vilicu preradenu od starog runnera k bilo mi je puno bolje
Ja nisam bio zsdovoljan mono vilicom al opet nije to bilo to kad sam stavio od runnera
Znaci na lijevu stranu sam se mogo naknut ko kreten do nogare al na desnu kura*
Malo vise i pobjegne
Tako da sta se tice ovjesa i toga opcenito na sfu nisam bio zadovoljan
Jos jedan minus,tuning djelovi su fkt skupi
A mozda sam ja i malo prebise trazio mane posto sam taj skuter kupio kak bi se reko pod muss ilitiga nisam bas imao za nesto "bolje" u mom pogledu

Al skuter definitivno nije za bacit i smece kako govore,solidan skuter :)
Moj Rox ;)
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,80658.0.html

Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.