Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: sc 08???  (Posjeta: 654 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mako

  • Tržnica : (+47)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1163
  • Spol: Muški
  • servis skutera-0976568442
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: križevci
  • Moj Skuter: SP180
  • MojSpuh: malossi
sc 08???
« : 02 Svibanj, 2009, 21:21:38 »
pozdrav svima :hello:
 evo jedno pitanje vezano uz auspuh sc08, vecina koja  voze piaggio 50 znaju o kojem je auspuhu rijec, pa me zanima dal je tko mozda otvarao taj auspuh i slucajno ga slikao, kako izgledaju te pregrade u njemu :toothy12: ili mozda negdi postoji kakva shema tog auspuha, ja sam trazio al nist nisam nasao....nazalost......
pa ako neko nest nađe, molio bi da stavi neke slike....puno hvala :notworthy:
NUDIM USLUGE TUNNINGA 2T SKUTERA PIAGGIO GRUPACIJE, 50ccm i BB !!!

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: sc 08???
« Odgovori #1 : 02 Svibanj, 2009, 22:43:02 »
ja sam imao jednu sc08micu i bila je vadena pregrada iz njega.. ne znam kako izgleda nisam ja to radio, nego dobio takvog.

ali ovdje ti je kocka izsjecena bila i zavarena kasnije, kao na slici, ali s donje strane samo. (nisam nasao sliku s donje strane pa eto ti odprilike.



ali ja to nebi radio, jer netaknuta sc08ice je tisa i po performansama ista kao bez katalizatora, ja sam oba na kitu imo i nisam nikakve razlika primjetio nakon skidanja katalizatora. dosta je tisi sa, bez prdi samo.
puno zuji malo meda daje.  :laughing7:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: sc 08???
« Odgovori #2 : 02 Svibanj, 2009, 22:57:19 »
sc08 nema katalizator, sc22 ima

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: sc 08???
« Odgovori #3 : 02 Svibanj, 2009, 23:31:56 »
onda je u mene bila sc22 ali zavarena grana od 08 i izvaden katalizator, bio je istrugan onaj dio na kraja pa nisam ni vidio.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34