Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Radilica, lezaj rikno  (Posjeta: 736 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zenicafreak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 18
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Radilica, lezaj rikno
« : 05 Svibanj, 2009, 23:40:13 »

Bok
Danas se vozim kad nesto zalupa i malo kasnije se ugasi moj Stalker.Polini kit 70tak cc
sa 19kom karb.
Rastavim sve da vidim sta je kad ono lezaj na radilici ima 1cm lufta.karike se zaljepile u klip.
Skinem radilicu odem potrzim 800kn nova nađem polovnu za 400kn i to vrlo dobru.Ubacim smontiram razradim karike u klipu sve spakujem i nece da upali nikako.nako kada je svjecica odvrnuta izbacuje dobru kompresiju iz cilindra isto tako i na auspuhu.
kako bi mogo jos provjeriti dali je dovoljna kompresija.Da mi je bar da radi dok se snadjem za karike jer neznam gdje nac nema nigdje ove polini ako neko zna neka javi 47mm je cilindar 2 karike idu

Jedan mi nudio 48mm klip i karike ali moro bi cilindar malo ibusiti neznam sta uraditi, klip je malo kraci dali ce moci to da radi.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Radilica, lezaj rikno
« Odgovori #1 : 06 Svibanj, 2009, 01:50:12 »
glupo pitanje ali jesi li promjenio lezajeve?? :toothy10:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Radilica, lezaj rikno
« Odgovori #2 : 06 Svibanj, 2009, 02:04:30 »
pogledaj dal baca iskru i masu pogledaj da nisi pricvrstio na blok .to je najcesci problem  :laughing9:

Offline zenicafreak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 18
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Radilica, lezaj rikno
« Odgovori #3 : 06 Svibanj, 2009, 13:54:29 »
ima iskra i lezaji su novi, bice da je do karika