Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dilema u kineskoj cetvrti  (Posjeta: 2870 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Dilema u kineskoj cetvrti
« Odgovori #20 : 19 Travanj, 2009, 13:32:18 »
looool

imal si gore spuh i rolice...to dosta znaci...i jos u krajnjoj nisi bio brzi! Alo decko, i sam si reko da su serijale bokte loool. sam sebi si u usta uskocio! Znaci oni serijale, ti sa spuhom i jos te u krajnjoj oderu...cccccc

za jednog nrg kupim 2-3 lune i spuhove za njh, da jos stavim primar od lc nebi me bas u krajnoj oderali, mozda po cukici, ali po cesti ne :laughing7:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Dilema u kineskoj cetvrti
« Odgovori #21 : 19 Travanj, 2009, 13:35:33 »
za jednog nrg kupim 2-3 lune i spuhove za njh, da jos stavim primar od lc nebi me bas u krajnoj oderali, mozda po cukici, ali po cesti ne :laughing7:

Mislim da nije vise potrebno isticati da su lune najbrzi skuteri, kuzi se sto si htio reci kroz nekoliko postova od prije...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Dilema u kineskoj cetvrti
« Odgovori #22 : 19 Travanj, 2009, 18:57:48 »
Mislim da nije vise potrebno isticati da su lune najbrzi skuteri, kuzi se sto si htio reci kroz nekoliko postova od prije...

 :laughing9: :laughing9:

A Luka0101 je svjedok da luna sa ZX-om ide skoro brže od serijskog malaguti phantoma sa serijskim spuhom sa katalizatorom  :icon_tongue:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo: