Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: my ex tuareg 125 sm  (Posjeta: 3324 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline smmania

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • ?ovik sa Škoja
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://bikepics.com/members/dino0706/
  • Mjesto: Baška-Rijeka
  • Moj Skuter: RR -bike patike
  • MojSpuh: YOSHIMURA TRC
my ex tuareg 125 sm
« : 14 Travanj, 2009, 13:34:57 »
evo moje sta ljepote,prodat sam je moro radi toga sta mi se dogodila prometna i nisam imao dovoljno financija da to rijesim stoga je otisla

Aprilia tuareg 125 sm

1988 godiste,prerada u sm (by grga) ,125 2t masina rotax 127 ,arrow spuh,alarm,siri guvernal,neon

motor je taman imo generalku kad je prodan u biti njegova zivotna prica je sljedeca uvezen iz italije u dubravu 1995 godine gdje vlasnik nije brinuo za njega uopce te je motor dofuran do totalnog raspada,kupuje ga decko iz okolice jastrebarskog imenom grga i onda krece projekat prerade i nanovo slaganja sta se vidi i na slikama ,cim je slozen motor kupujem ja motor od tog decka i vozim naredne dvije godine (u te dvije godine jednom su mi pukle karike te je pojelo cilindar te sam ponovo sve slagao),krajem ljeta 2008 godine dozivio sam prometnu da mi je curica od 5 godina izletila na cestu te sam ju ruckom pogodio u glavu  sa svojom cagivom 125 isto nedavno kupljenom (to mi je bila lekcija i od tad nema divljanja) nakon toga sam bio prisiljen prodat motor te je prodan kakav je za bijednih 5000 kn decku jednom iz rijeke koji ga je cijelog unistio te kad ga god vidim dode mi da zaplacem

slike su skinute sa mojeg bike pics acoounta

http://bikepics.com/members/dino0706/

evo slika:










ja danas se vracam doma i murija na stanici bila,izade mi pandur na cestu i pocne mahat(a nema palicu),a ja iz kulture poceo njemu mahat i secer na kraj prodem pokraj njega i potrubim iz postovanja

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: my ex tuareg 125 sm
« Odgovori #1 : 14 Travanj, 2009, 13:39:54 »
Vozio ovakavu slicnu apriliu, ma ni slicnu cjela bila rastelana a ipak isla 160 od sale sa dvojicom. Steta skutera, nadam se da ni djetetu nije nis

Offline smmania

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • ?ovik sa Škoja
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://bikepics.com/members/dino0706/
  • Mjesto: Baška-Rijeka
  • Moj Skuter: RR -bike patike
  • MojSpuh: YOSHIMURA TRC
Odg: my ex tuareg 125 sm
« Odgovori #2 : 14 Travanj, 2009, 13:43:14 »
dijetetu na svu srecu nije bilo nista osim hematoma na glavi od udarca ,ajde hvala bogu
ja danas se vracam doma i murija na stanici bila,izade mi pandur na cestu i pocne mahat(a nema palicu),a ja iz kulture poceo njemu mahat i secer na kraj prodem pokraj njega i potrubim iz postovanja

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: my ex tuareg 125 sm
« Odgovori #3 : 14 Travanj, 2009, 13:43:54 »
lijep motor :icon_thumright:ali mislim da si ga mogo stavit u garažu,ipak su ovdije projekti?? :icon_thumright:
lovac u mutnom team

Offline smmania

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • ?ovik sa Škoja
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://bikepics.com/members/dino0706/
  • Mjesto: Baška-Rijeka
  • Moj Skuter: RR -bike patike
  • MojSpuh: YOSHIMURA TRC
Odg: my ex tuareg 125 sm
« Odgovori #4 : 14 Travanj, 2009, 13:47:48 »
lijep motor :icon_thumright:ali mislim da si ga mogo stavit u garažu,ipak su ovdije projekti?? :icon_thumright:

ovo je bio pravi projekat te mu je tu mjesto, a ne ti vas swap masina i to minareli na minareli  :laughing6: :laughing6:
ja danas se vracam doma i murija na stanici bila,izade mi pandur na cestu i pocne mahat(a nema palicu),a ja iz kulture poceo njemu mahat i secer na kraj prodem pokraj njega i potrubim iz postovanja

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: my ex tuareg 125 sm
« Odgovori #5 : 14 Travanj, 2009, 13:53:16 »
ovo je bio pravi projekat te mu je tu mjesto, a ne ti vas swap masina i to minareli na minareli  :laughing6: :laughing6:
bravo :icon_thumright:
lovac u mutnom team

Offline benelli

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1485
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novigrad
  • Moj Skuter: benelli 491 i gilera runner vx125
  • Moja Kaciga: na laktu
  • MojSetup: malo(s)si spor(t)
  • MojSpuh: serjalović sa db kilerom
Odg: my ex tuareg 125 sm
« Odgovori #6 : 14 Travanj, 2009, 14:34:30 »
ljep tuareg,bio je jedno vrijeme na auti.hr kad si ga prodavao znam da sam bas gledao