Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Montaža nove gume  (Posjeta: 2277 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ludikure

  • Tržnica : (+7)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 166
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Sr150
Montaža nove gume
« : 07 Travanj, 2009, 21:29:31 »
Zanima me dali je neko montirao novu gumu na  skuter i kako.. Znaći dali je mogoće bez odlaska kod vulkanizera.
Na sto treba pazit i kako to izvest ako ej moguće??

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Montaža nove gume
« Odgovori #1 : 07 Travanj, 2009, 21:32:15 »
Zanima me dali je neko montirao novu gumu na  skuter i kako.. Znaći dali je mogoće bez odlaska kod vulkanizera.
Na sto treba pazit i kako to izvest ako ej moguće??
najbolje ti je otic kod vulkanizera...uzme ti 20kn za montazu i miran si,a ne da se zajebavas doma...a i mislim da je to nemoguce bez onog alata sta oni imaju...

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Montaža nove gume
« Odgovori #2 : 07 Travanj, 2009, 21:38:33 »
najbolje ti je otic kod vulkanizera...uzme ti 20kn za montazu i miran si,a ne da se zajebavas doma...a i mislim da je to nemoguce bez onog alata sta oni imaju...
kako kome :toothy3: meni su uzeli 150kn ali demontaza-montaza i sta ja znam jos ja brijo to sve max 80kn
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Montaža nove gume
« Odgovori #3 : 07 Travanj, 2009, 21:40:07 »
kako kome :toothy3: meni su uzeli 150kn ali demontaza-montaza i sta ja znam jos ja brijo to sve max 80kn
neznam...meni su uzeli za montazu i demontazu za obadvije gume 70kn :drunken_smilie:

Offline andre@26

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tu negdje =)
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC FG-15 Draco
Odg: Montaža nove gume
« Odgovori #4 : 07 Travanj, 2009, 21:44:18 »
Moguće je montirati sam gumu doma i bez onog sroja sto imaju vulkanizeri samo treba imati odgovarajiće sprave i mora se jako pažljivo raditi da ne oštetiš felgu.

Ali naravno najbolje ides kod vulkanizera i siguran si da nseces si nista s*ebati, ako da tuzis vulkanizera.  :toothy12:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Montaža nove gume
« Odgovori #5 : 07 Travanj, 2009, 22:31:59 »
Danas sam bio kod vulkanizera (surina) i platio 107 kuna montazu i balansiranje (kotace sam donio u autu)

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Montaža nove gume
« Odgovori #6 : 08 Travanj, 2009, 07:59:47 »
nemoj sam jer ćeš oštetit felgu, velika sila je potrebna da se guma svuče i navuče preko ruba, bez stroja to ne ide..